Ai että sitä vasemmiston paniikkia. Vihapuhetta levittävät jatkuvasti enemmän ja enemmän ja täysin perättömiä juttuja. Sillä aikaa yhtä sun toista Vihreää pedofiilia paljastuu nurkista.
Ja kun PS saa kuntavaaleissa 20 -prosentin kannatuksen ja pullaa maiskuttelevat keskustalaiset lentävät valtuustoista mäkeen Perussuomalaisten tullessa tilalle ja vievät samalla paikkoja SDP:ltä ja Kokoomukseltakin, niin kyllä alkaa ihan hirmuinen huutoitku vasemmalta - paniikki muuttuu mielenterveyshoidon tarpeeksi vasemmalla.
Saarikko alkoi jo uhkailemaan muita hallituspuolueitakin. Keskusta voi sittenkin järkiintyä ja Huuskonen & kumppanit nousevat isompaan rooliin painostaen Saarikkoa ja muita pullaa maiskuttavia keskustalaisia - ja vaatimukset hallituksessa pysymisestä kasvavat jyrkästi ja sieltä voidaan jopa lähteä. Sitten on velkavasemmisto ongelmissa.
[
2 viestiä
|
]
⭰
Suvakit servattu
SDP VS PS
Rrrrikolllisiaaa prkl
Maahanmuuton vastustajat
3 kuvaa ja 2 filmiä
Peppukipu
Mutku maahanmuutto
Näin asiat pitää hoitaa.
Persut rokotevastaisia?
sisu
Persujen unelma paremmasta Suomesta
Persujen unelma paremmasta Suomesta
Suvaitsevaisten älykkyys osa 1.
Nazis
Vassarien vika!
Persujen uusi motto
Mestari
Jussi
Viro ja vittuilu
Ameebojen kommentit
Se ois siivouspäivä!
Pesulla
Kun ilmastokriisi muuttui ilmastointikriisiksi.
Tämä ilmeisesti tekee Jussi Halla-ahosta rasistin?