ES ES
Jeesus kirstus :D Jeesus kirstus :D
Ace of spades Ace of spades
Joku postasi mamu kritiikkiä Joku postasi mamu kritiikkiä
The Spirits - Kuka minä olen The Spirits - Kuka minä olen
Tila-avaruutta hyväksikäyttävä Rhino ryöstää salkun Tila-avaruutta hyväksikäyttävä Rhino ryöstää salkun
Minimoni Minimoni
Luolasto tiivistettynä Luolasto tiivistettynä
Raggarin alku oppii katujen kovuuden Raggarin alku oppii katujen kovuuden
Tunteella & Ilmeellä Tunteella & Ilmeellä
Femcel vs Stacy Femcel vs Stacy
Oletuslaulu Oletuslaulu
virgin panther vs The Chad Blade virgin panther vs The Chad Blade
Nalle Buh Nalle Buh
Muuntautuminen Muuntautuminen
Miehelki voi olla hyvä perse Miehelki voi olla hyvä perse
virgin nerd vs Some Chad virgin nerd vs Some Chad
Apina oli vaan et: lopeta ennen kun nolaat ittes Apina oli vaan et: lopeta ennen kun nolaat ittes
Vihainen naapuri Vihainen naapuri
Tää Vissiin oli hakusessa? Tää Vissiin oli hakusessa?
Feministit rikkomassa vaakoja Feministit rikkomassa vaakoja
Ei oo totta Ei oo totta
Kiinan Putin Kiinan Putin
Koiran päiväkirja Koiran päiväkirja
 949 näyttökertaa, 14 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 09.03.2021 21:21:44
[ + 3 | ]

Somali


somali

(105)  · 

tyttö

(451)  · 

pissis

(11)  · 

bussi

(86)  · 

kuski

(11)  · 

selkkaus

09.03.2021 21:54:12
#446079 [+1] Piilota Suosittele

>>446076 No aika usein ne on somppuja jotka luulee että ostoskärryt on ok työntää kotiin. Tai bussipysäkille asti ja hylätä ne siihen. Hienoja ihmisiä joiden avulla maamme nousee uuteen kukoistukseen. Lisää näitä ja oi mitkä loiston päivät tällä maalla onkaan edessään!

09.03.2021 22:24:16
#446094 [+-] Piilota Suosittele

Rakentelin videon downloadaamisesta Asus Tinkerboardista videotallentimen. Sillä saan tallennettua Youtubesta minkä tahansa videon. Teksteillä tai ilman. Äänillä tai erikseen.

10.03.2021 02:24:28
#446159 [+-] Piilota Suosittele

Nyt teit kirjotusvirheen. Ei somali vaan somaliT. Voimafantasioin, että jos oisin ite ollu dösässä niin oisin pyytäny kuskia seisomaan kameran eessä ja muita matkustajia pitämään suostuvan hiljasuuteen ku yhessä sitten heitellään nekrut kadun varteen.

10.03.2021 04:14:51
#446193 [+-] Piilota Suosittele

>>446180
Kyllähän lumihiutaleet osaavat esiintyä uhreina. Sitä ei ole kukaan koskaan epäillytkään. Onhan kaikilla tummilla oikeus hajottaa talotkin, jos helsingin versioita kuunnellaan, eikä suomessa osattaisi tehdä kuin karjalanpaistia ilman rikastajia, jos kuunnellaan toista... Todellisuus on ainut pikkujuttu, joka saattaa olla hakusessa.

10.03.2021 07:07:48
#446204 [+-] Piilota Suosittele

Tarina tulee päättymään niin, että kuvaaja saa sakot. Liputta kulkeva saa henkilökohtaisena pahoituksena saman kuin polttoainetta varastanut.

[ 14 viestiä | ]