mainosmiehet mainosmiehet
somalia somalia
näin se vain menee näin se vain menee
Karvatura hae hiekat Karvatura hae hiekat
Politiikka, kirves, maailma Politiikka, kirves, maailma
Muumimuki Muumimuki
pajeettien huvipuisto pajeettien huvipuisto
tesla-raivo tesla-raivo
Teräsmies Teräsmies
turritapaaminen turritapaaminen
pornoklikki pornoklikki
Ihana nainen Ihana nainen
miehet jysäyttää miehet jysäyttää
taide taide
kivoja pelihetkiä kivoja pelihetkiä
rasisti suomi rasisti suomi
Köyhyys keksi Köyhyys keksi
Narisee Narisee
its raining men :D its raining men :D
isä ukko isä ukko
downstreet gang downstreet gang
Yksilölliset tuntomerkit Yksilölliset tuntomerkit
Kahvin hinta ennen Kahvin hinta ennen
niggerblaster niggerblaster
 961 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 08.02.2021 03:03:45
[ + 1 | ]

Ei vittu ei saatana


vastaanottokeskus

08.02.2021 03:15:46
#437050 [+1] Piilota Suosittele

Joop. Voi vittu mitä vitun vatipäitä on tungettu tuohon hommaan. Ei saatana perkele! Aikaisemmin kun toimitettiin uudenmaankadun VOK:iin tavaraa niin siellä vastaanotossa on rastatukkainen nainen sekä poikalapsimies.
Niin vitun ulapalla tuntuu molemmat olevat että oksat pois. Samanlainen tämä pääolkapääpeppu-nainen on. Saatana. Pistää oikeasti miettimään mihin Suomi on matkalla tälläisilla vitun untuvikoilla.

08.02.2021 03:59:17
#437066 [+1] Piilota Suosittele

>>437050

Mulle yks koulukaveri kerran meinas, että ei kannata stressata siitä, että maahan tulee kymmeniätuhansia mutiaisia väärin perustein, koska nehän on jo täällä. Sanoin sille, että jätäkkö nää kaatuneen maitolasinki lattialle, koska se on jo siinä. Ei tajunnu, mutta suuttu.

08.02.2021 04:32:13
#437071 [+-] Piilota Suosittele

Mä olin noihin aikoihin aktiivina vokeissa, ja voi hyvä tavaton mitä fiiliksiä nää tällaiset herätti. Eikä ole lainkaan sieltä nöyryyttävimmästä päästä edes, eli kun väittävät kaikenlaiset tahot vaikkapa persuja rasisteiksi, niin saisi paljon ennen sitä tarkistaa ihan sitä omaa suhtautumistaan.

09.02.2021 06:44:54
#437317 [+-] Piilota Suosittele

Ei jumalauta, miten voi olettaa että tollasesta laulusta ÄO ~70 tai edes normaaliälyinen erottaa sanat. Sitäpaitsi ensin opetetaan olkapää jne. ei olkapäät.

Idiootteja saatana. Kyllä, molempi osapuoli.

[ 6 viestiä | ]