Palkankorotus Palkankorotus
negro classic negro classic
gorillan jekku gorillan jekku
Kipsun donitsikoju Kipsun donitsikoju
Ja seinä Ja seinä
Tytöillä on vessahätä Tytöillä on vessahätä
JUHANNUSVEIKKAUS 2020 - Tulokset JUHANNUSVEIKKAUS 2020 - Tulokset
yritti varoittaa :3 yritti varoittaa :3
Kalju syö Kalju syö
Perus järkiajattelua Perus järkiajattelua
Celebrate Celebrate
Mitä piraatti sanoo? Mitä piraatti sanoo?
oli traumatisoitunut kissa :,3 oli traumatisoitunut kissa :,3
huolissaan :3 huolissaan :3
Parkkipaikalla kuudelta Parkkipaikalla kuudelta
ken and karen2 ken and karen2
Rillumarei Rillumarei
tyty tyty
Jekku :D Jekku :D
Pylly hyllyy Pylly hyllyy
hehe hehe
Kusipäinen lelu Kusipäinen lelu
kelluva bendele :3 kelluva bendele :3
Helsinki pride Helsinki pride
 261 näyttökertaa, 6 viestiä, 1.16 MB, 1 tiedosto, 27.12.2020 14:44:25
[ + 5 | ]

börheää huomenta :3

[50683] [0.mp4] [1.16 MB] [640x640] [] []

28.12.2020 07:43:33
#424596 [+-] Piilota Suosittele

>>424593

Ahhaa, nää siis selevästikki kaipaat Nakun ja kumppaneiden läheisyyttä. Tosin tunnen kyllä yhen homon joka assuu toisen homon kans. Vähän kyllä alustavasti arveluttaa, että ei kai ne vaan tee mittään luonnonvastasta siellä ku kerran on asuneet ja olleet kihiloissaki vuosikausia. Niillä on kissoja kans. Täten oon järkeilly, että kissoista tykkääminen tai niien omistaminenki tarkottaa sitä, että on homoseksuaali. Yks puolituttuki omistaa kissan ja sen tyttö muutatutti ittensä virallisesti pojaksi ja on yhessä tyttökaverinsa kanssa.

Kyllä se ny täytyypi olla niin, että Kissin fanittaminen tekee susta puppelin. Onneks Lemmy ei oo enää näkemässä nykymeininkiä, saatana. Se siellä tälläki hetkellä vetelee pirua avareilla turpaan ja kertoo, että viskin pittää olla kylymää ja naisten lämpimiä eikä toisteppäin. Ois vaan seki suosiolla uskonu lentävään spagettihirviöön niin asiat ois ollu jo heti kättelyssä paremmin eikä ois tarvinnunna tukkeutua väkivaltaan.

28.12.2020 08:21:29 | 08:26:01
#424598 [+-] Piilota Suosittele

>>424597

Niinhän se tuppaa olemaan monilla puppeleilla, että eivät millään halua hyväksyä sitä, että ne on vappaita ja nauttivat seksistä kaikkien mahollisten (aikuisten ja ihimisten) kans. Elä kiellä semmosta nautintua itteltäs. Kyllä se nakuki saa suhun piiskattua semmosia ilon hetkiä, ettet uskoiskaan. Mulla tosiaan on vaikka minkälaisia heteroiksi ittiään väittäviä tuttuina ja vaan yks niistä on suostunu suostutteluni jäläkeen hyväksymään peppukairaamisensa.

Muut on vielä vähän vaiheessa, mutta enköhän mää nekin saa vielä käännytettyä. Höppänöitähän ne kaikki kyllä on yhtä lukkun ottamatta, mutta sehän vaan helepottaa tätä mun irstauden työtäni. Niille ku tarpeeksi kauan selittää, että se niien kuviteltu heterous on vaan harhaa niin kyllä ne ennemmin tai myöhemmin lopulta antautuu.

Siitä puhheen ollen niin kyllä se on niin, että naiset on kauheita hirviöitä. Miesten kesken oleminen on muutenki nautinnollista ja helepottavvaa vaikka saunassa. Siinä sitten jos ohimennen vaikka vähän soittaa nokkahuilua niin sitten nukkuukin palijon paremmin. Kyllä se on niin, että moni on huomannu sen konstin olevan varsin mielenkiintoista.

Kuulin tämän siis eräältä miespuoliselta tuttavaltani jota nyt joutessani vähän siteerasin.

[ 6 viestiä | ]