Samanlainen propagandapläjäys olisi mahdollista tehdä Persuista ja Halla-ahosta. Historiasta kun löytyy varsin paljon varsin kyseenalaista. Toisten haukkumiseen käytetyn ajan voinee kuitenkin käyttää paremminkin.
>>420130 >>420132 Juuri näin, tämä ensimmäisen kommentoijan pahantahtoisuus on hyvin tyypillistä Perussuomalaisten mustamaalaamista. Minusta on täysin asiatonta kaivella poliittisten toimijoiden menneisyyttä, kuten heidän tekemiään raiskauksia tai muita rikoksia. Nykyisyys ja miten tässä päivässä pidämme Suomea suomalaisena on tärkeintä.
Nyt kun Vihreät ovat ottaneet elämäntehtäväkseen Persujen mollaamisen ja päinvastoin. Vihreiden mielestä persut ovat jopa äärioikeistolainen puolue, niin onko sitten Vihreät äärivasemmistoa?
>>420265 Vihreät paskokoon itse oman maineensa. Ei siihen tarvita H-a:n propagandavideoita. Eikä varsinkaan Trumppimaista politiikkaa, jossa kaikki kääntyy vain muille vittuiluksi.
[
11 viestiä
|
]
⭰
Ompa outo nainen
Pallit kovilla 3
3 kuvaa ja 2 filmiä
fillaritemppu
Vihreiden typeryys.
totuus sattuu
Vihreät nuoret.. voi vit..
Sekoomus ja välikysymys
voihan perse
Vihreiden puoluekokous
Poliittista pohdintaa, jälleen kerran
Vihreät arvot
yöllistä crossfittiä
antifa
Ohisalo loistaa sisäministerinä suomalaisten ja Suomen parhaaksi
100 turverekkaa pohjois-savosta ajanut eduskuntatalolle
finland jihad
Ihmispaskat ehtoollisella
vitun vinosilmät
Ihana prinsessa
Säkkituoli
Tämä heti niin tekevät jotain edes rahojensa eteen!