Iso mies itkee Iso mies itkee
8 senttimetriä riittää 8 senttimetriä riittää
Isin toka kolari tälle viikolle Isin toka kolari tälle viikolle
Taikatemppu Taikatemppu
Tisseä ja persettä Tisseä ja persettä
Helppo testi Helppo testi
myynti ilmotus myynti ilmotus
Paska pisuaari Paska pisuaari
hauska kissakuva hauska kissakuva
Lups Lups
Pimeyden voimat >:3 Pimeyden voimat >:3
Muhammetti Muhammetti
Markoboy Markoboy
Fazerin juustosämpylöistä tulee parhaat burgerin kuoret Fazerin juustosämpylöistä tulee parhaat burgerin kuoret
Pippurin paino Pippurin paino
Arman Arman
Naattori Naattori
uuga buuga uuga buuga
vanhat kunnon... vanhat kunnon...
Neroutta Neroutta
Niin hyvää paskaa Niin hyvää paskaa
Persaus Persaus
Tiskivuori, katselija, keep gleim ja Markon pallopsykoosi Tiskivuori, katselija, keep gleim ja Markon pallopsykoosi
valinta valinta
 556 näyttökertaa, 11 viestiä, 46.93 MB, 1 tiedosto, 29.11.2020 14:32:35
[ + 8 - | ]

sota valkoisia vastaan mainonnassa

[49901] [anq1m.mp4] [46.93 MB] [854x480] [] []

white

(30)  · 

war

(22)  · 

jutkut

(25)  · 

juutalaiset

(57)  · 

kansanmurha

(9)
29.11.2020 16:26:51
#414458 [+-] Piilota Suosittele

Itse totean ainakin kyseisen tuotteen paskaksi enkä osta sitä enää ikinä jos värillinen mulkoilee mainoksessa. Ei pidä sortua ostamaan vähemmistöille suunnattua sontaa.

29.11.2020 18:55:49
#414492 [+-] Piilota Suosittele

Huvittavaahan tuo olisi jos se taustalla oleva ideologinen pakotus ei olisi niin vaarallista. Neekerikiintiö näyttää olevan 1/3. Perhe istuu pöydän ääressä ja yksi onkin nekru. Jooh... Musta lätkäfani oli musta kanssa tosi uskottava.

30.11.2020 01:51:24
#414632 [+-] Piilota Suosittele

Muistakaa ny te jotka ootte teheny lapsia tämmöseen jutkujen ja mutiaisten masinoimaan koneistoon, että opetatte niille sen, että voi olla hyvä ihiminen vaikka oiski valakonen eikä imis mutiaisen kullia 20-vuotiaaksi asti jonka jäläkeen se rakas monikulttuurinen puoliso sitten leikkaa sun ja lapsen pään irti päästäkseen muutamaksi vuodeksi täyteen ylläpitoon, että jaksaa tehdä saman tempun taas uudestaan ja uudestaan.

Rotujen ei pitäis muutenkaan antaa sekottua ku hyvin harvinaisissa tapauksissa. Täällä suojellaan saimaan norppaaki tatit kovina ja jos joku perkeleen liitävä orava on havaittu jossakin niin puoli lääniä menee saman tien täyteen toimenpidekieltoon. Mutta auta armias jos valakosen vähemmistön edustaja haluais mennä toisen vastaavan kans naimisiin niin hirviä metakka ja hulabaloo päälle.

[ 11 viestiä | ]