Kotkan meripäivät Kotkan meripäivät
Ihana nainen Ihana nainen
Miten köyhältä voi saada miljardin? Miten köyhältä voi saada miljardin?
Natsikaavio Natsikaavio
halal sunglasses halal sunglasses
Frontside Ollie Frontside Ollie
Liikkumisen suositus täysi-ikäiselle Liikkumisen suositus täysi-ikäiselle
En oo homo, uskokaa jo! En oo homo, uskokaa jo!
Ensi lumi Ensi lumi
Kiukuttelukerho Kiukuttelukerho
dolan iskee jälleen dolan iskee jälleen
Paskaperse ja Pornolehti pomppivat auringonlaskuun Paskaperse ja Pornolehti pomppivat auringonlaskuun
Spanieli Spanieli
mitä väärää näet tässä? mitä väärää näet tässä?
hampaiden pesu hampaiden pesu
Coomer Coomer
Tää kaveri ei syöny rautaa Tää kaveri ei syöny rautaa
Hän mies Hän mies
Fingerpori Fingerpori
kissa meni rikki :3 kissa meni rikki :3
Eka kerta Eka kerta
Lamppu Lamppu
Vapaan kasvatuksen tulokset... Vapaan kasvatuksen tulokset...
Grilli katos Grilli katos
 614 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.38 MB, 1 tiedosto, 11.11.2020 21:23:20
[ + 7 | ]

Pakko saada korvauksia T. Jaana

[49374] [jaana.png] [2.38 MB] [950x1845] [] []
jaana.png

jaana

 · 

korvaus

12.11.2020 05:20:24
#408692 [+-] Piilota Suosittele

Niin no tuota. Onhan se varmasti näinkin. Ei sillä, että että tämmöisiä henkilö-oletettuja on ylipäätään olemassa, mutta että vielä valtion hommissa niin että tuota no jooh, kyllä kyllä kyll.. ja vitut. Tuommosia pittäis vettää turpaan niin kauan, että alakavat käyttäytyä ku ihimiset. Jeesuksen kristuksen muhammedin klitoris, että voi olla tää maa niin täynnä tämmöstä haistavittupaskaa, että tämmösestä ylipäätään tehhään minkäänlaista juttua muuten ku Pahkasikaan tai Myrkkyyn.

Ite ku sais päättää, niin nuo tapettas heti ja tavatessa. Ai perkele, anteeksi Fobba, sullahan on varmasti niin kova työ nyt miettiä, että ketä pittää mielistellä pittääkses sen sianvitun siittämän äpäräduunin mitä oot onnistuneesti käyttäny sormenpäitäs sen sijaan, että oisit paskantanu ku normaalit ihimiset.

Ja nyt vinkki teille normaaleille, niin kuhan sisällissota syttyy niin mää vappaaehostan itteni isänmaanvihollisten telottajaksi. Vittu. Mää vaikka maksan siitä, että saan tehä niille vittusaatanoille mitä suinki vaan ehin sen 20 minuuttia kestävän lopettamisen aikana. 20 minuuttia? No eihän sitä ny pitempään voi kuvitella jonku vihervassarin tai politrukin kestävän.

12.11.2020 10:32:06
#408722 [+-] Piilota Suosittele

Hauskintahan tässä on, että...
"Haapasalo ei aio kuitenkaan luovuttaa, vaan aikoo valittaa hallinto-oikeuteen." (IL)

[ 7 viestiä | ]