Pieni ja kiukkuinen mies Pieni ja kiukkuinen mies
13184459841 13184459841
Hetki ennen huutoa Hetki ennen huutoa
Tuuletinta kohtuuhintaan ja Eliisa ei harrasta yhden yön suhteit Tuuletinta kohtuuhintaan ja Eliisa ei harrasta yhden yön suhteit
Neuvoja hiirtenpoikasten siirtämiseen Neuvoja hiirtenpoikasten siirtämiseen
Huumonin luominen :3 Huumonin luominen :3
Huikea taikatemppu Huikea taikatemppu
Perus luolastolainen Perus luolastolainen
Sormet perseeseen Sormet perseeseen
Kirkonpolttaja Kirkonpolttaja
Ukko tuli kotia Ukko tuli kotia
Ylipaino on ylivoimaa Ylipaino on ylivoimaa
Heleposti... Heleposti...
Siinäpä valitset Siinäpä valitset
Aku Aku
Ulius Caesar Ulius Caesar
Turpin syntymä Turpin syntymä
Pelaaja numero 8 Pelaaja numero 8
Hapsi Hapsi
Piitsi... Piitsi...
Pukkiko? Pukkiko?
Oisko siellä hunajaa? Oisko siellä hunajaa?
Kissakuvia Kissakuvia
Takaisin keittiöön Takaisin keittiöön
 662 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.38 MB, 1 tiedosto, 11.11.2020 21:23:20
[ + 7 | ]

Pakko saada korvauksia T. Jaana

[49374] [jaana.png] [2.38 MB] [950x1845] [] []
jaana.png

jaana

 · 

korvaus

12.11.2020 05:20:24
#408692 [+-] Piilota Suosittele

Niin no tuota. Onhan se varmasti näinkin. Ei sillä, että että tämmöisiä henkilö-oletettuja on ylipäätään olemassa, mutta että vielä valtion hommissa niin että tuota no jooh, kyllä kyllä kyll.. ja vitut. Tuommosia pittäis vettää turpaan niin kauan, että alakavat käyttäytyä ku ihimiset. Jeesuksen kristuksen muhammedin klitoris, että voi olla tää maa niin täynnä tämmöstä haistavittupaskaa, että tämmösestä ylipäätään tehhään minkäänlaista juttua muuten ku Pahkasikaan tai Myrkkyyn.

Ite ku sais päättää, niin nuo tapettas heti ja tavatessa. Ai perkele, anteeksi Fobba, sullahan on varmasti niin kova työ nyt miettiä, että ketä pittää mielistellä pittääkses sen sianvitun siittämän äpäräduunin mitä oot onnistuneesti käyttäny sormenpäitäs sen sijaan, että oisit paskantanu ku normaalit ihimiset.

Ja nyt vinkki teille normaaleille, niin kuhan sisällissota syttyy niin mää vappaaehostan itteni isänmaanvihollisten telottajaksi. Vittu. Mää vaikka maksan siitä, että saan tehä niille vittusaatanoille mitä suinki vaan ehin sen 20 minuuttia kestävän lopettamisen aikana. 20 minuuttia? No eihän sitä ny pitempään voi kuvitella jonku vihervassarin tai politrukin kestävän.

12.11.2020 10:32:06
#408722 [+-] Piilota Suosittele

Hauskintahan tässä on, että...
"Haapasalo ei aio kuitenkaan luovuttaa, vaan aikoo valittaa hallinto-oikeuteen." (IL)

[ 7 viestiä | ]