muistakaa kättä toisen taskuun muistakaa kättä toisen taskuun
Sannaface Sannaface
Huumeiden käyttöhuoneet Huumeiden käyttöhuoneet
Korruptio Korruptio
Jauhojengi Jauhojengi
Taidevideo Taidevideo
Huono makkara Huono makkara
batman soittaa viulua katolla batman soittaa viulua katolla
Kun kaadat kaikki keilat Kun kaadat kaikki keilat
Wrong Side of the Tracks (Finnish) Wrong Side of the Tracks (Finnish)
Kauppisen palikan siirto firma Kauppisen palikan siirto firma
Pekonia Pekonia
🎶MAMAAA🎶 🎶MAMAAA🎶
Taloudesta.. Taloudesta..
Brittejä rupes terroristit vituttamaan Brittejä rupes terroristit vituttamaan
Jännä reissu Jännä reissu
sven sven
Näitä nyt ilmestyy.. Näitä nyt ilmestyy..
Vesku Vesku
Dad please dont Dad please dont
khooli apina :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD khooli apina :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Pääministerin erikoinen Pääministerin erikoinen
Herkkuja kerrakseen. Herkkuja kerrakseen.
Ne erot... Ne erot...
 652 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 22.10.2020 08:28:27
[ + 2 - | ]

Farkkuja

[48824] [afa260ad-264b-44aa-a3e7-06c09f4d9028.jpg] [0.07 MB] [838x1653] [] []
afa260ad-264b-44aa-a3e7-06c09f4d9028.jpg

22.10.2020 09:52:34
#401374 [+-] Piilota Suosittele

Mullon vaffa tunne et toi jamppa saa kiksejä julkisesta nöyryytyksestä, pakkohan sen oli tajuta et toi juttu lähtee leviämään netissä..

"Hell, if they knew how much fun I was havin' in here, they'd let me loose."
-Richard Speck

03.12.2024 22:26:30 | 22:28:32
#663935 [+-] Piilota Suosittele

>>401394
Vastaan vanhaan viestiis mut mielenkiintonen kysymys. Toi on tavallaan vähän sama, kun mä alkaisin tuijottaa jonkun muijan tissejä enkä kehotuksista huolimatta lopettais. Jos mä en sano sanaakaan enkä tee elettäkään, en voi syyllistyä suoranaisesti ahdisteluun, kunnianloukkaukseen taikka muuhunkaan (?). Eli se ei ole rikos, mutta erittäin ahdistavaa kyllä. Tässä tullaan siis tilanteeseen missä sen muijan pitää poistua, tai hankkia näkösuoja yms vaihtaa paikkaa.

Toki, jos mä kuolaan, läähätän tai kourin muniani samalla niin sit jonkin sortin seksuaalinen ahdistelu saattais täyttyä? Mut entä jos mä ihan tonnin setelinä tuijotan ilman minkäänlaista reaktiota? Voiko se olla ahdistelua? Toki jos housut ei ole omat, niin sit se ois selkee vahingonteko kun tärvellään housut. Ne i olis myyntikelpoisia enää.

Nyt sama tossa julkisella paikalla housuun kusemisessa. Mä luulen, että sen henkilön käytös ratkaisee miten se tekee sen? Tottakai jos se alkaa seurata sua, tai tulee liian lähelle yms niin jonkin sortin ahdistelua se voi olla. Mut jos se tonnin setelinä kusee housuihinsa? Vaikeaa.

[ 7 viestiä | ]