Ajastettu ruokinta Ajastettu ruokinta
pentin rizla pentin rizla
Tekosylkky ja pari börhnappia :3 Tekosylkky ja pari börhnappia :3
tekee kutaa :3 tekee kutaa :3
Valkoinen patriarkka 🤢🤮 Valkoinen patriarkka 🤢🤮
This week in Science This week in Science
Tommy Boy Tommy Boy
Otsikko Otsikko
Pystysohvapumppari Pystysohvapumppari
Mietiskelyä Mietiskelyä
pillu pillu
tuli väsy :3 tuli väsy :3
hauva ei tahdo satuttaa hauva ei tahdo satuttaa
hehe hehe
vuoto vuoto
Whoops Whoops
Puopolo ihmettelee hallituksen maskiväitteitä Puopolo ihmettelee hallituksen maskiväitteitä
ihana nainen? ihana nainen?
mihin minä olen menossa? :3 mihin minä olen menossa? :3
Lohi paistosta Lohi paistosta
Trumpin photo-op Trumpin photo-op
Kosken vähän :3 Kosken vähän :3
Ei läpsi Ei läpsi
se on hyvä olla periaatteita se on hyvä olla periaatteita
 1 864 näyttökertaa, 9 viestiä, 2.65 MB, 1 tiedosto, 10.09.2020 17:24:39
[ + 5 | ]
👑 Katsotuin 10.09.2020.

Söpö

[47454] [tiedosto.gif] [2.65 MB] [270x480] [] []
tiedosto.gif

shemale

(226)  · 

pihvi

(72)
11.09.2020 02:08:07 | 02:08:23
#386566 [+1] Piilota Suosittele

>>386558
Oli kuitenkin kiva ilta. Mitä sitten vaikka oiskin vähän tavallista möreämpi ääni ja vähän vastahankaisempi naamavärkki? Kaikki me täältä ajan kanssa lähetään joten miksi hermoilla turhan päiten (auta ny saatana @hapsi_ ja jätkät, perkele)

11.09.2020 23:48:28
#387041 [+1] Piilota Suosittele

>>387003

Mua on aina ihimetyttäny, että miks miehet tuntuu pelekäävän ihan hirvijällä paniikilla muitten kikkeleitä. En käsitä miten noin vaaksan mittasta lihatikkua pittää kauhistella semmosella antaumuksella. Samalla sitten kuitenki kehuvat, että miten on niin ihana laittaa se nakki parin sentin päässä olevaan reikään ja jaksavat retostella sillä sitten vaikka koko elämänsä.

Ihimisillä on sukupuolesta riippuen vähintään yks reikä minne pippelin voi laittaa koko lyhkäsessä komeudessaan. Ja sitten se on mukamas jollaki tavalla elämää suurempi päätös, että minkälaisessa panokaverissa se reikä on vaikka molemmat on ihimisiä joitten erona on vaan yks vitun kromosomi vai mikä se onkaan. XX XY, varsinki jos katotaan nykyihimisiä niin ei niistä ees nää päälleppäin, että kumpaa sukupuolta ne edustaa. Jos on kysseessä kaks (tai usiampi) halukas aikunen niin siitä vaan. Perkele.

12.09.2020 00:26:14
#387069 [+-] Piilota Suosittele

Halusin vain huomauttaa että aamulla saattaa illuusio hieman hapertua kun se eilinen tyty näyttääkin nyt laihalta mieheltä jolla on kumitissit. Sorvatkaa ketä haluatte. En tuomitse. Paitsi jos se on neekeri.

[ 9 viestiä | ]