Goulu ei ole ambumarata :DDD:DDDD Goulu ei ole ambumarata :DDD:DDDD
Idiootti Idiootti
:3 :3
Lööp Lööp
terkuin ylilutnantti spörät :D terkuin ylilutnantti spörät :D
Ruma selkä Ruma selkä
Wohvelilukki Wohvelilukki
KFC KFC
Tampere Tampere
<3 <3
Itsepuolustus Itsepuolustus
Pysähdy roisto Pysähdy roisto
Hyvää pissaa ja kärpäsiä Hyvää pissaa ja kärpäsiä
On hyvä. On hyvä.
ES on paras :D ja pulla :DD ES on paras :D ja pulla :DD
ES hengi :DDD ES hengi :DDD
#19 #19
Pupu Pupu
Wabuu Wabuu
Vastustakaa kapitalismia! Vastustakaa kapitalismia!
Napottajat :3 Napottajat :3
Klassikko Klassikko
ebin fail. ebin fail.
Paavo Pesusienen salainen viesti Paavo Pesusienen salainen viesti
 1 749 näyttökertaa, 9 viestiä, 2.65 MB, 1 tiedosto, 10.09.2020 17:24:39
[ + 5 | ]
👑 Katsotuin 10.09.2020.

Söpö

[47454] [tiedosto.gif] [2.65 MB] [270x480] [] []
tiedosto.gif

shemale

(222)  · 

pihvi

(71)
11.09.2020 02:08:07 | 02:08:23
#386566 [+1] Piilota Suosittele

>>386558
Oli kuitenkin kiva ilta. Mitä sitten vaikka oiskin vähän tavallista möreämpi ääni ja vähän vastahankaisempi naamavärkki? Kaikki me täältä ajan kanssa lähetään joten miksi hermoilla turhan päiten (auta ny saatana @hapsi_ ja jätkät, perkele)

11.09.2020 23:48:28
#387041 [+1] Piilota Suosittele

>>387003

Mua on aina ihimetyttäny, että miks miehet tuntuu pelekäävän ihan hirvijällä paniikilla muitten kikkeleitä. En käsitä miten noin vaaksan mittasta lihatikkua pittää kauhistella semmosella antaumuksella. Samalla sitten kuitenki kehuvat, että miten on niin ihana laittaa se nakki parin sentin päässä olevaan reikään ja jaksavat retostella sillä sitten vaikka koko elämänsä.

Ihimisillä on sukupuolesta riippuen vähintään yks reikä minne pippelin voi laittaa koko lyhkäsessä komeudessaan. Ja sitten se on mukamas jollaki tavalla elämää suurempi päätös, että minkälaisessa panokaverissa se reikä on vaikka molemmat on ihimisiä joitten erona on vaan yks vitun kromosomi vai mikä se onkaan. XX XY, varsinki jos katotaan nykyihimisiä niin ei niistä ees nää päälleppäin, että kumpaa sukupuolta ne edustaa. Jos on kysseessä kaks (tai usiampi) halukas aikunen niin siitä vaan. Perkele.

12.09.2020 00:26:14
#387069 [+-] Piilota Suosittele

Halusin vain huomauttaa että aamulla saattaa illuusio hieman hapertua kun se eilinen tyty näyttääkin nyt laihalta mieheltä jolla on kumitissit. Sorvatkaa ketä haluatte. En tuomitse. Paitsi jos se on neekeri.

[ 9 viestiä | ]