pääministeri pääministeri
Likka Kivi on vähän kuin kekkuli Likka Kivi on vähän kuin kekkuli
turvavyö turvavyö
Turpa kiinni saatanan homo Turpa kiinni saatanan homo
ebin ebin
cosplay cosplay
suorastaan nerokasta suorastaan nerokasta
sanna marin sanna marin
Kunnon eväs ni jaksaa Kunnon eväs ni jaksaa
Treeniä Treeniä
höhö höhö
Anteron itkua :DD Anteron itkua :DD
luovutuslista luovutuslista
Germany Germany
Työturvallisuus Työturvallisuus
Sekakäyttäjä kyrpä Sekakäyttäjä kyrpä
Edustus Edustus
Hyvä perse Hyvä perse
Pallit kovilla Pallit kovilla
Vihreät tottelee, kun vasemmisto käskee. Vihreät tottelee, kun vasemmisto käskee.
Kepu ratsastaa jälleen 😁 Kepu ratsastaa jälleen 😁
Se pieni ero matkustustavassa, kun muut maksavat matkan. Se pieni ero matkustustavassa, kun muut maksavat matkan.
Apu lähtee luolastoon Apu lähtee luolastoon
dimitrescu dimitrescu
 1 824 näyttökertaa, 9 viestiä, 2.65 MB, 1 tiedosto, 10.09.2020 17:24:39
[ + 5 | ]
👑 Katsotuin 10.09.2020.

Söpö

[47454] [tiedosto.gif] [2.65 MB] [270x480] [] []
tiedosto.gif

shemale

(224)  · 

pihvi

(72)
11.09.2020 02:08:07 | 02:08:23
#386566 [+1] Piilota Suosittele

>>386558
Oli kuitenkin kiva ilta. Mitä sitten vaikka oiskin vähän tavallista möreämpi ääni ja vähän vastahankaisempi naamavärkki? Kaikki me täältä ajan kanssa lähetään joten miksi hermoilla turhan päiten (auta ny saatana @hapsi_ ja jätkät, perkele)

11.09.2020 23:48:28
#387041 [+1] Piilota Suosittele

>>387003

Mua on aina ihimetyttäny, että miks miehet tuntuu pelekäävän ihan hirvijällä paniikilla muitten kikkeleitä. En käsitä miten noin vaaksan mittasta lihatikkua pittää kauhistella semmosella antaumuksella. Samalla sitten kuitenki kehuvat, että miten on niin ihana laittaa se nakki parin sentin päässä olevaan reikään ja jaksavat retostella sillä sitten vaikka koko elämänsä.

Ihimisillä on sukupuolesta riippuen vähintään yks reikä minne pippelin voi laittaa koko lyhkäsessä komeudessaan. Ja sitten se on mukamas jollaki tavalla elämää suurempi päätös, että minkälaisessa panokaverissa se reikä on vaikka molemmat on ihimisiä joitten erona on vaan yks vitun kromosomi vai mikä se onkaan. XX XY, varsinki jos katotaan nykyihimisiä niin ei niistä ees nää päälleppäin, että kumpaa sukupuolta ne edustaa. Jos on kysseessä kaks (tai usiampi) halukas aikunen niin siitä vaan. Perkele.

12.09.2020 00:26:14
#387069 [+-] Piilota Suosittele

Halusin vain huomauttaa että aamulla saattaa illuusio hieman hapertua kun se eilinen tyty näyttääkin nyt laihalta mieheltä jolla on kumitissit. Sorvatkaa ketä haluatte. En tuomitse. Paitsi jos se on neekeri.

[ 9 viestiä | ]