Mittsies Brimstone (DooM) Mittsies Brimstone (DooM)
Taiteilijat kokoontuu Taiteilijat kokoontuu
Idiotismi tiivistettynä yhdessä postauksessa Idiotismi tiivistettynä yhdessä postauksessa
pieni sivupalkkihuumori. siitäkö tuo turahti pieni sivupalkkihuumori. siitäkö tuo turahti
puu puu
Benkku Benkku
Kirkossa on väkeä niin saatanasti Kirkossa on väkeä niin saatanasti
Uamee - Barsik Uamee - Barsik
ihana nainen ihana nainen
Luolasto Luolasto
7evill 7evill
Can of Whoop-ass Can of Whoop-ass
Puolassa käytetään järkeä. Puolassa käytetään järkeä.
Kun neekeri saa tietää että Juutalaiset pyörittivät orjakauppaa Kun neekeri saa tietää että Juutalaiset pyörittivät orjakauppaa
Grosjean's accident Grosjean's accident
Denialisti Denialisti
Sandels Sandels
Joulua Joulua
Mitä jos kertoisin että media ja hallitus on täysin Kiinalainen? Mitä jos kertoisin että media ja hallitus on täysin Kiinalainen?
Laitoin länsimaista hapatusta itärautaan. Onko tämä paha? Laitoin länsimaista hapatusta itärautaan. Onko tämä paha?
pmat piparit pmat piparit
Anglot ja Juutalaiset on tiimiä Anglot ja Juutalaiset on tiimiä
Brandish 2: The Planet Buster (PC-98) - Prison Brandish 2: The Planet Buster (PC-98) - Prison
Jumalkeisarimme Sau Li Jumalkeisarimme Sau Li
 727 näyttökertaa, 14 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 24.08.2020 11:01:15
[ + 1 | ]

Säätiedotus

[46842] [Säätiedotus] [0.00s]

ruotsi

(144)  · 

sää

(25)
24.08.2020 20:53:03
#378920 [+-] Piilota Suosittele

>>378915 Niinhän se saattaa tehdäkki. Väitätkö vastaan? Onhan saharassaki joskus ollu kasvillisuutta paljonkin. Ainoa vaan että nuilla muutoksilla tarkoitetaan ettei ne tapahdu välttämättä meidän elin-iän aikana.

24.08.2020 21:32:37
#378943 [+-] Piilota Suosittele

>>378930 joo ei kaikki olekkaan ihmisten aiheuttamia. Maailma muuttuu aina. Tosin onko tarvetta sitten muuttaa ihmisten toimilla? Ei ja hyvä vaan että vähennetään turhaa taakkaa. Se vaan tarkottaa kans sitä että vähennettäis populaatiota kollektiivisesti. Tosin nyt alkanu vihreet jo puhumaan sellasta että pitäs olla enempi ihmisiä, joka on ihan sairasta ja vastoin vihreitä arvoja.

24.08.2020 21:52:36
#378948 [+-] Piilota Suosittele

>>378943
Jännä homma, että ensin huudetaan mielenosoituksissa, että meillä on tilaa ja samaan hengenvetoon kehotetaan olemaan lisääntymättä.
Sillähän ei ole mitään merkitystä, että kehitysmaissa lisäännytään kuin kanit, koska onhan se jollain tapaa meidän vika.

24.08.2020 23:02:56
#378986 [+-] Piilota Suosittele

>>378948 Näihän se menee. Eiköhä tuo oo selvää että haluavat vain tuhota jollain tavoin länsimaalaiset kulttuurit ja arvot ja tehdä jonkinlaisen hullunkurisen dystopian.

[ 14 viestiä | ]