metro metro
Yle propagandaa taas 8. Yle propagandaa taas 8.
Uitmester Uitmester
Muodokas nainen Muodokas nainen
Vaihteeksi HS propagandaa. Vaihteeksi HS propagandaa.
anders breivik anders breivik
Nyt löytyy Nyt löytyy
Tohtori Mustekala on alkoholisti Tohtori Mustekala on alkoholisti
Kattokaa ny miten Saksa on kasvanu sadassa vuodessa Kattokaa ny miten Saksa on kasvanu sadassa vuodessa
Löyty ihan pesunkestävä aito juutalainen Luolastosta: Blackvomit Löyty ihan pesunkestävä aito juutalainen Luolastosta: Blackvomit
nyt jorataan nyt jorataan
nuotio nuotio
Niin kerta.. Niin kerta..
hyvää isänpäivää hyvää isänpäivää
mustaa makkaraa mustaa makkaraa
jäkikasvu jäkikasvu
Kuvakommentti Kuvakommentti
alone luolasto alone luolasto
Tiedemiehet ovat löytäneet syyn antisemitismiin: Juutalaiset Tiedemiehet ovat löytäneet syyn antisemitismiin: Juutalaiset
hyvät eväät hyvät eväät
valtion kukkaro valtion kukkaro
huks hoban :D huks hoban :D
Ihana nainen Ihana nainen
Gman Gman
 625 näyttökertaa, 8 viestiä, 2.31 MB, 1 tiedosto, 16.08.2020 01:04:02
[ + 0 | ]

Luolaston käyttäjien autot

[46515] [IMG_20200816_005829.jpg] [2.31 MB] [3120x4160] [] []
IMG_20200816_005829.jpg

16.08.2020 12:54:26 | 12:57:25
#375293 [+-] Piilota Suosittele

Syksyllä ostin uuden Capturin kaikilla saatavilla varusteilla.

Pihtari kun olen, niin tilasin pääkaupunkiseudulta MetroAutosta kun sai halvemmalla kuin Tampereelta.

Jotta Vihreitä vituttaisi, Captur vie bensaa tehokkaampana ja nelisylttyisenä enemmän kuin aiempi Sitikkani. Mutta koska perinteisesti nämä* ovat hullujen ja kriminaalien vasemmistopunaisten huudeja, pysyin Capturinkin kanssa punaisessa värissä, jotta vasemmistoroistot antaisivat sen olla.


*Nämä = P-talo, jossa auto lepäilee töissä ollessa. Asun sentään PS/Kok -seudulla.

16.08.2020 13:08:36
#375301 [+-] Piilota Suosittele

Minä voisin tehdä kuten @retardialkkis ja käydä kuvaamassa naapurin autoa perunalla, mutta minun naapurin auto on halvempi kuin minun. Tietenkin voisin myös ajaa firman auton parkkipaikalle ja kuvata sen, mutta sekin on halvempi kuin minun omani! :D Sitten on aina se mahdollisuus, että alkaisin kelarottailemaan, ja ostaisin perunan.

[ 8 viestiä | ]