Videokuvakommentti Videokuvakommentti
Pantsuluukku 8 Pantsuluukku 8
Miestenhuoneen ovi jäi auki Miestenhuoneen ovi jäi auki
Hinurit Hinurit
Slayjer ja Hapsi Slayjer ja Hapsi
Kissa Kissa
Kymmenvuotis-haaste Kymmenvuotis-haaste
How dare you? How dare you?
Mukava leikkikalu :333 Mukava leikkikalu :333
kissataivas kissataivas
Krooh pyyh 😻 Krooh pyyh 😻
Rehuhousu: Kuva - Alexi Romano @alexiroseproductions Rehuhousu: Kuva - Alexi Romano @alexiroseproductions
vou vou
SAnnaMARIN SAnnaMARIN
Uusi testamentti Uusi testamentti
Aatami Aatami
Joulukalenteri 2019 Luukku 6 Joulukalenteri 2019 Luukku 6
Cheaters Cheaters
Sarjakuva Sarjakuva
Viimeisin löyty eli idam merkkinen lukko. Luultavasti harvinaine Viimeisin löyty eli idam merkkinen lukko. Luultavasti harvinaine
Hämmentynyt kissa Hämmentynyt kissa
Kissa 2 Kissa 2
George Michael Last Christmas George Michael Last Christmas
Uus vaimo!!😂 Uus vaimo!!😂
 456 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 04.08.2020 09:39:41
[ + 6 - | ]

Rikastusta

[45860] [9ftet.jpg] [0.07 MB] [760x760] [] []
9ftet.jpg

rikastusta

 · 

ruotsi

(131)
04.08.2020 17:55:05
#370819 [+2] Piilota Suosittele

Mutta kun näistä asioista ei saa puhua, vaan Puola ja Unkari ovat aivan hirveitä maita, joissa ei ajatella muita kuin oman maan kansalaisia. D'aa, ihan kuin se olisi paha asia.

Puolassa perkele poliisilla normaalit maijatkin ovat mellakkavarustuksella varustettuja ja poliisit ovat sen näköisiä ja oloisia, että ensin ammutaan, sitten lyödään ja vasta sitten kysytään. Eivät polvistu porukan edessä, kuten Ruotsissa.

Puolassa on ollut sen verran turvallisen ja mukavan oloista, että Chimerakin on hoippunut kunnollisessa humalassa siellä (ei tulisi Ruotsissa mieleenikään) ja käynyt vielä hotelliin takaisin hoippuessa ruokakaupassa ostamassa yömyssypulloa useampaan otteeseen ja kyllähän nyt kivalle humalaiselle turistille nyt viinaa herrajjestas tietenkin myydään.

[ 6 viestiä | ]