Scientism Propaganda Scientism Propaganda
Virgin lolicon vs Chad pedophile Virgin lolicon vs Chad pedophile
Alexia no no NO! Alexia no no NO!
Rap nimi Rap nimi
Etanaakin kiinnostaa Etanaakin kiinnostaa
Hui! Ku on iso >:3 Hui! Ku on iso >:3
Lapset kertoo James Hetfield:denille Megadethistä Lapset kertoo James Hetfield:denille Megadethistä
Epäkorrektit standardit Epäkorrektit standardit
Pappa Ranskassa Pappa Ranskassa
On tämäkin saatana työmaa >:3 On tämäkin saatana työmaa >:3
Moniosaaja maalilla Moniosaaja maalilla
Pallikala :D Pallikala :D
Triple Whopper Triple Whopper
asiamies22 asiamies22
Pelottavaa Pelottavaa
Jeesuspatsas Jeesuspatsas
Sit vielä ei oo mikron kestävä Sit vielä ei oo mikron kestävä
Vaaleanpunaisen floydin universumi Vaaleanpunaisen floydin universumi
Plot Twist Plot Twist
Uutiset antoivat lifehackin Uutiset antoivat lifehackin
Kissat elämän taiteilee ;3 Kissat elämän taiteilee ;3
Pumppu Pumppu
Pieru mopoautossa Pieru mopoautossa
Rapa lentää Rapa lentää
 790 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.32 MB, 1 tiedosto, 28.05.2020 15:40:17
[ + 4 | ]

pyöräilykausi

[43640] [0.mp4] [1.32 MB] [854x480] [13.00s] [] []

pyöräily

(13)
29.05.2020 00:30:05
#348017 [+1] Piilota Suosittele

Voi vittu mitä menua, saatana :D

Ei perkele tulis mittään jos näkis livenä tuommosta. Jos joku sannoo, että vammasille ei saa nauraa niin niitä sais vettää turpaan. Mutta vähän asiallisemmin, niin se on ihan helevetin hienua että vammasille on tämmösiäki mahollisuuksia. Vaikka ois minkälainen fyysinen vamma niin se on aina lievempää sorttia ku vaikka vihervasemmistolaisuus tai muute henkiset oireet. Kaivelin tuossa muistiarkkua niin kaikkien niien kauheuksien seasta löyty semmonenkin väittämä, että se oli joku Postin ingenjööri joka rakenti (ohojeitten ja osien mukkaan) yhelle paikalliselle Kärppä-fanille semmosen rullatuolin, että se pystyy ohojaamaan sitä pelekällä mehupillillä.

Se on monesti kattomassa pelejä siellä vammasten osastolla, pää sätkii miten sattuu, enkä oo koskaan kuullu sen puhuvan. Sillä on siinä ihimetuolissaan joku helevetin putki millä se pystyy ohojaileen sitä toolia ihan tuolla liikenteen seassa täysin ittenäisesti. Ku en oo tietenkään sen kans porissu, ku tuskin se etes pystyis päästelemmään semmosia ääniä mitä ymmärtäisin, niin kaippa se on ihan järjissään silti, ku kulukee ittekseen minne vaan sillä sähkötuolillaan pääsee.

Kroppa vaan ei toimi, sätkii ja pätkii miten sattuu ja sen pää näyttää tekevän jotaki jatkuvaa munakasta, ku veivaa ees taas non-stoppina. Hirviä kohtalo semmonen. Itte oisin ajanu ainaki laaniskaan jos ois semmonen liikkumisen ja olemisen suhteen. Tosin vetihän se Stephen Hawkingiki vuosikymmeniä pelekkänä raatona.

24.01.2025 07:13:03
#675621 [+-] Piilota Suosittele

Niin jaa, tossa ku kattelee tota menoa niin tää on varmaan aikakoneen avulla kuvattua pätkää Oulun pyöräbaanoista. Nekin on punasia ja fillaristien meno on just eikä melkeen.

[ 7 viestiä | ]