Muurahaispesä Muurahaispesä
Paatti vesille Paatti vesille
Nettisivut Paavo Pesusienen esittäminä Nettisivut Paavo Pesusienen esittäminä
burger pöllö burger pöllö
Animekisu nauraa Animekisu nauraa
Mitä vaan voi tehdä paskasta ja muutamasta kepistä Mitä vaan voi tehdä paskasta ja muutamasta kepistä
Viherkasvimix Viherkasvimix
Suomen lait ei vaan koske kaikkia joissakin asioissa Suomen lait ei vaan koske kaikkia joissakin asioissa
Jekkuja Jekkuja
Smoking hot pussy Smoking hot pussy
Peliparodia - F.E.A.R. [2005] Peliparodia - F.E.A.R. [2005]
Sarjakuva Sarjakuva
Mona Stöö Mona Stöö
Loppuun asti Loppuun asti
Valitse "nainen" Valitse "nainen"
Ollako homo vaiko eikö olla? Ollako homo vaiko eikö olla?
Saisinko esitellä... Saisinko esitellä...
Puuta Puuta
Johanna Johanna
Vegaani tajuaa. Vegaani tajuaa.
vittu anime tissit vittu anime tissit
Montakos niitä syytettyjä taas olikaan...? Montakos niitä syytettyjä taas olikaan...?
elämän ihme elämän ihme
Kuplassa eläminen kuutioitu Kuplassa eläminen kuutioitu
 531 näyttökertaa, 3 viestiä, 36.85 MB, 1 tiedosto, 04.05.2020 23:59:10
[ + 7 - | ]

jälkiruokia

[42666] [Kummeli_-Ytte-_-Mosse---Jalkiruokia.mp4] [36.85 MB] [1280x720] [165.00s] [] []

kummeli

(123)  · 

kokkinurkka

 · 

jälkiruoka

05.05.2020 08:32:56
#339419 [+-] Piilota Suosittele

Meillä oli duunissa aikanaan yks puhevammanen joka oikeen hönkäsemällä puhu ja helevetin hilijaa. Siis silleen, että "Huohuohmenta....". No se oli sitte kertaalleen työmaan ruokalassa ja siellä oli tietenki joku nuori likka tiskin takana. Se hiippaili siihen ja ku oli lättyjä tarijolla niin sano, että ottais "hillhua". Ehän se likka kuullu mitä se yritti kuiskailla niin sano uuestaan, että ".... hillhua...". Jätkät sitte huus isoon ääneen, että "PILLUA SE HALUAA". En tiiä oliko tosi juttu, mutta siinä porukassa oli kyllä semmonen kokoelma omituisten otusten kerhosta, että saatto hyvinki olla totta.

Yks toinen oli semmonen, että se ei puhunu jos ei ollu ihan pakko. Asu viiskymppisenä äitinsä kans vanahassa rintamamiestalossa. Vitun laiha heppu. Ku tuli duunimaan kustantama ruokailu niin se veti ainaki kahen eestä sapuskaa. Oli käsittämätön asia, että miten niin pieneen mieheen mahtuu niin vitusti sapuskaa. Oli varmaan läpipaskoja. Ei se mihinkään erityiseen työporukkaan kuulunu vaan oli vähän ku semmosessa höppänöiden kerhossa jossa kaikellaiset muutkin omituisuudet sai käydä töissä eikä niiltä liikoja ootettu.

Ei ikinä tuhulannu penniäkkään ja monet kerrat se nähtiin syömässä roskiksesta omenan karoja tai raapimassa pizzalaatikosta siihen jääneitä juustoja. Oli se kerran kuulemma sitte käyny ulukomaillaki, mutta unohtanu lompakkonsa kottiin. Siellä se oli viikon verran nukkunu lentokentällä ja päivät vedelly pitkin hiekkarannikkoja. Kai sillä oli kuitenki rahaa aika vitusti, mutta kaikki piti laittaa säästöön. Niijjoo, kerran sitte yks tyäukko oli menny vuoron jäläkeen pesuhuoneeseen, että käy suihkussa. Oli melekeen saanu slaakin, ku tää edellä mainittu sankari oli ollut kaikessa hilijasuuessa siellä pimiässä suihkussa munasillaan joogaamassa. Että semmosta tällä kertaa. Kohta muuten pääsee hakkeen lissää kalijaa.

[ 3 viestiä | ]