musiikkia musiikkia
Kapteeni maito Kapteeni maito
Nainen kertoo totuuksia Nainen kertoo totuuksia
Ihana nainen Ihana nainen
Antiquus Scriptum - Skeletons Of Society (A Tribute To Slayer) Antiquus Scriptum - Skeletons Of Society (A Tribute To Slayer)
Ammatinvalinta ja kaksoispuhe Ammatinvalinta ja kaksoispuhe
Apinaa koijataan Apinaa koijataan
olut olut
Gamer Eats a lot of Fast Food... Gamer Eats a lot of Fast Food...
Testi Testi
Sofia Jannok. Arvvás Sofia Jannok. Arvvás
Samariini tarjoilijana Samariini tarjoilijana
..... .....
Hehe Hehe
Hellpriest Quotes (with movie tie-ins) Hellpriest Quotes (with movie tie-ins)
Good Will Smith Good Will Smith
kukon imuttelua kukon imuttelua
Takaisin tulevaisuuteen Takaisin tulevaisuuteen
Robottien ja demonien vallankumous Robottien ja demonien vallankumous
Ihana nainen Ihana nainen
Runkku Runkku
he jakautuivat :3 he jakautuivat :3
Taistelusorsa Taistelusorsa
turvavyö turvavyö
 389 näyttökertaa, 4 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 30.04.2020 15:01:16
[ + 1 | ]

Se parempi AK

[42526] [Se parempi AK] [0.00s]

valmet

 · 

suomi

(359)  · 

kivääri

(18)
01.05.2020 02:54:53
#338099 [+-] Piilota Suosittele

Kontiorannassa oli aivan paska RK, oli varmaan ajettu masilla ja pasilla yli. Ei saanu kunnon kasaa tekemälläkään, ampujan pinnikin jäi haaveeks. Lappeenrannan komennuksella pääsin ampumaan usealla RK:lla ja pakko sanoa, että on pirun tarkka ase. Kympin kilpasarjan 150metristä ammuin varaston kätköistä kaivetulla RK:lla ja 95 pojoa. Kaikki kasassa ja kasa kaljatölkin alalla, mutta jäi hitusen alavasemmalle.

01.05.2020 16:56:31
#338232 [+-] Piilota Suosittele

>>338099 Tvälläri "Natsi-Myller" väänti meikän kontiorantalaisesta palautinjousen karan poikki, kun omaani palautin Lahden komennusta varten. Pysyi vissii pyhällä hengellä kasassa ja oishan tuo varmaan kutkuttanu, jos ois laatikon kansi pompannut silmille ammunnoissa. Lahdessa puolestaan sai semmoisen RK:n, jota ei oltu hinkattu puhki ja sillä jopa osuikin johonkin + ei ollut heti ruosteessa, jos vähän vettä ripsi.

01.05.2020 19:38:47
#338259 [+-] Piilota Suosittele

Me pst-jääkärit oltiin sen verran eliittiporukkaa, että meillä oli RK-95-rynkyt. Muiden yksiköiden varusveijareilla oli enimmäkseen noita.

[ 4 viestiä | ]