Päivän psykoosi Päivän psykoosi
Ihana unelma Ihana unelma
Kuvaotokset #49 Kuvaotokset #49
Hyödyllinen kortti Hyödyllinen kortti
Ihana nainen Ihana nainen
Kissu raappii Kissu raappii
Youre anal Youre anal
Slayjer uudestaan Slayjer uudestaan
hmm.... hmm....
Filosofiaa näin on se vaan Filosofiaa näin on se vaan
korvauksia korvauksia
Ruokavinkki Ruokavinkki
Joulu mehtäkämpällä Joulu mehtäkämpällä
Äiti tuli kottiin!! Äiti tuli kottiin!!
Sairaan nopee Sairaan nopee
stacy ray stacy ray
Ei se ole niin helppoa Ei se ole niin helppoa
Miesten päivä Miesten päivä
Max Pain Max Pain
Eggman Eggman
puuhapete pääsee katkolta puuhapete pääsee katkolta
Fingerpori Fingerpori
Ihana nainen Ihana nainen
Bones - TheCafeteria Bones - TheCafeteria
 591 näyttökertaa, 4 viestiä, 1.15 MB, 1 tiedosto, 28.04.2020 11:56:14
[ + 4 - | ]

Arman

[42454] [arman.png] [1.15 MB] [960x540] [] []
arman.png

arman alizad

(5)  · 

auto

(535)  · 

öljypohja

28.04.2020 12:35:33
#337226 [+-] Piilota Suosittele

Heh, Arman tekee nyt sitä hulluimmat naapuririidat ohjelmaa ja luultavasti tulee täällä EP:llakin käymään.

Seinäjokelaiset tietää kyllä erään sekopäisen puuha-peten kyrkösjärveltä..

Pitäkää sormia ristissä että ne ottaa mut paikallisoppaaksi, mä haluan oikeesti nähä sensuroimattoman version siitä mitä tapahtuu ku Arman koputtaa sen jätkän ovelle.. XD

28.04.2020 18:12:21
#337291 [+-] Piilota Suosittele

Ölpästäpä tuli mieleen, että pahimmat allensapissijät ovat olleet itsellä Opeleita ja seuraavaksi tiputteluvuorossa olikin SLK-Mese.

Yllätys, että Mesessä sekin johtui anturiviasta... niitä jukolauta meinaan SLK:ssa riitti... antureita ja vikoja niissä antureissa. Hieno auto toki silti.

No, vähän yksi 309 Pösökin saattoi joskus tipauttaa... lähinnä se kyllä tiivisteestä vaan sitä tihkui pitkin koneen kylkiä... ei kotipihaan kyllä tiputellut. Asentajakaveri kyllä joskus totesi, että ei tarvitse ruostesuojata, kun on hyvin öljytty. Ei kuitenkaan liikaa kun katsastusmies aina vain totesi, että vähän näyttäisi tihkuvan. "Joo, oho"... ja monta kymmentä tuhatta kilsaa ajettiin kunnes tuli vaihdettua pois. Ja 10 vuotta sen jälkeenkin joku R-kioskin myyjä sillä ajoi (ehkä joku sen kannentiivisteen jo vaihtoikin), kun sen näki säännöllisesti.

28.04.2020 20:01:44
#337317 [+1] Piilota Suosittele

hyvin on toi arabi keplotellut itsensä pois poliisi kavereiden avulla. oli pedofiliaa ja 3 raiskaus syytettä. poliisi kamut "hukkasi" ilmoitukset kahteen kertaan.

[ 4 viestiä | ]