ihana nainen ihana nainen
paska juttu paska juttu
huippuimuri huippuimuri
Paita Paita
Käsiäänestys. Käsiäänestys.
Ajelulla Ajelulla
Nigga stole my bike Nigga stole my bike
Ryssät uuniin Ryssät uuniin
Mä Tykkään Viskeistä Mä Tykkään Viskeistä
Ruotsissa Ruotsissa
Gorgeous small blonde pounded by 3 old guys Gorgeous small blonde pounded by 3 old guys
Ihana nainen Ihana nainen
Kumpi kovempi Kumpi kovempi
Pallit kovilla 2 Pallit kovilla 2
luokka luokka
Harri ollilla on asiaa Harri ollilla on asiaa
Steamed hams, but it`s Pasila Steamed hams, but it`s Pasila
Jonnet ei muista Jonnet ei muista
Olihan se arvattava 🤗 Olihan se arvattava 🤗
Profeetta ja Presidentti Profeetta ja Presidentti
Hyvästi Esko Hyvästi Esko
Kjäh kjäh, 17 Kjäh kjäh, 17
Germany Germany
Nyt tulee spermaa Nyt tulee spermaa
 1 251 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 27.03.2020 17:09:27
[ + 18 - | ]
👑 Plussatuin 27.03.2020.

Pysykää kotona.

[41226] [mokillepakoo.png] [0.17 MB] [630x3608] [] []
mokillepakoo.png

pysykää

 · 

kotona

(8)  · 

korona

(299)
27.03.2020 18:56:46 | 18:58:30
#323252 [+-] Piilota Suosittele

>>323184
Itse pidän helvetin paljon suurempana huolena ja pelkona Espanjasta jatkuvalla syötöllä Suomeen kuskattavia paratiisipakolaisia, jotka ovat saaneet mennä ja tehdä mitä ovat lystänneet kuten rähmiä pullia ABC:llä Tampereella. Nyt vasta on myönnetty, että on tehty virheitä.

Nyt sitten on joku SPR:n täti antamassa jonkun blanketin kentällä ja pari lappua, että älkää nyt julkisiin hypätkö ja sillee tällee. Ja nehän hyppää.

Kun HUS:in iso kaveri sanoo, että ne kaverit pitäisi laittaa lentokenttähotelliin pakkokaranteeniin, niin svedumamma-Henriksson tulee sanomaan, että ihmisoikeudet, lait ja sillee tällee tollee.

Jumalauta, nyt on valmiustilapoikkeustilasotatilapandemiaepidemia ja ei ole mitään eväitä suojata kansaa, vaan antaa ameebojen raahustaa tappamassa ihmisiä?!?!?!?!?!?!?!

Ja ensimmäinen amnestypaska tai muu hihhuli, joka oikeasti puhuu ihmisten oikeuksista, pitää tartuttaa koronaan heti ja toivoa, että osuu se vähemmistöprosentti kohdalle ja joku asiat ymmärtävä sen sijaan selviää. Kauheata puhetta? No voi voi.

Mietitään vaikka matematiikkaa pienillä luvuilla..
Suomessa 5,5 miljoonaa ihmistä. Otetaan epätodellisen pieni 35% sairastumisaste. 1,9 miljoonaa koronatartuntaa. Otetaan siitä epätodellisen pieni 1% kuolemisaste. Vajaa 20000 kuollutta. Sinun, minun, hänen... meidän sukulaisiamme, läheisiämme - tai meitä.
Kuolleissa ei ole vain "ikivanhoja", vaikka siellä viikatemiehen kyläilemisen mahdollisuus onkin suurempi.
Ja sitten puhutaan paratiisista häntä koipien välissä palaajien oikeuksista... tai Uudeltamaalta karkaavien tylyttämisestä kun poliisin ohjeiden vastaisesti lähtevät mökkeilemään tai muualla olevaan kakkosasuntoon. Pampulla päähän näitä puolustelevia ihmisiä - siis myös.

[ 9 viestiä | ]