Majokänkkyä Majokänkkyä
kääriJÄ kääriJÄ
kissan kanssa mietittiin tässä sellasta että kissan kanssa mietittiin tässä sellasta että
kahvila tisut kahvila tisut
haisee varmaan hyvälle haisee varmaan hyvälle
Korvien puhdistus tekee eetvarttia :3 Korvien puhdistus tekee eetvarttia :3
Ihana nainen Ihana nainen
Miesluola Miesluola
autokisan voittaja autokisan voittaja
osaispa havainnoida osaispa havainnoida
Ihana mummo Ihana mummo
Homostelu muurahaiset Homostelu muurahaiset
handjob handjob
taide taide
sukuloimassa sukuloimassa
turvatarkastuksessa turvatarkastuksessa
hieno asennus hieno asennus
ne erot ne erot
Ihana nainen Ihana nainen
Muumimuki Muumimuki
Kuoli saatana Kuoli saatana
Tisuli Tisuli
Siivousta Siivousta
Perseaukiset pelaajat esittää Perseaukiset pelaajat esittää
 549 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 21.01.2020 18:57:12
[ + 5 | ]

terve naapurit

[38745] [0.jpg] [0.05 MB] [430x539] [] []
0.jpg

black

(40)  · 

sabbath

21.01.2020 19:24:10
#296976 [+-] Piilota Suosittele

Vanhaa sabbathia ozzylla voisikin kuunnella naapurista, mutta kun se on arttu paskaria, kasimirin vittuvene, keekin kootut, kassi almaa, jvg ja depis moodia + muuta mölyä mitä en tunnista. No onneksi aina klo 22:01 voi käydä rimputtamassa ovikelloa ja muistuttaa talo.oy:n järjestys säännöissä mainitusta hiljaisuudesta ja ihme kyllä se on aina mennyt jakeluun.

21.01.2020 22:24:42
#297087 [+-] Piilota Suosittele

Onneks meillä on vitun hyvät eristeet talosa. Yhesä entisessä ei varmaan ollu etes minkäänlaisia eristeitä. Soli helevettiä sielä olemine. Päivisin saatan ratiota kuunnella hilijasella tai jos oikein innostun niin vähän King Diamondia, mutta sitäki ihimiskorville sopivalla voimakkuuella.

21.01.2020 23:46:03
#297128 [+-] Piilota Suosittele

Mul oli joskus semmone työtön äijä naapurina. Esitteli ittensä naapuri partsilta ja sano et jos on oikeen paska päivä tai ilta ni joskus tulee luukutettuu slayerii. Mut tämä tapahtu vaan kerran siinä 2 vuoden aikana mitä siinä asuin. 4-5 aikaan aamuyöstä siihen sit heräsin, ja lähdin töihin.

[ 6 viestiä | ]