Tanssimusiikkia Tanssimusiikkia
joka lauantaiaamu joka lauantaiaamu
Kitler Kitler
Ruokatauko Ruokatauko
Börheä Börheä
Ihana nainen Ihana nainen
Kaverit ja ystävät :3 Kaverit ja ystävät :3
Tissi Tissi
Mitä vittua? Chris Chan Mitä vittua? Chris Chan
Auttoi kamuaan Auttoi kamuaan
Dol Guldur Necromancer Dol Guldur Necromancer
Peppu Peppu
Toisen maailmansodan alkupätkäläiset Toisen maailmansodan alkupätkäläiset
Psyykee sorsi mua ni kostan Psyykee sorsi mua ni kostan
Milf Milf
Uusi paavi on valittu Uusi paavi on valittu
Ihanat naiset Ihanat naiset
Jekku kakkonen Jekku kakkonen
Big Jack Big Jack
Ihana nainen Ihana nainen
Italian poliisi kurittaa matua Italian poliisi kurittaa matua
Nälkä yllätti Nälkä yllätti
Erikoinen performanssi Erikoinen performanssi
Praedor 2/2 Praedor 2/2
 478 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 21.01.2020 18:57:12
[ + 5 | ]

terve naapurit

[38745] [0.jpg] [0.05 MB] [430x539] [] []
0.jpg

black

(37)  · 

sabbath

21.01.2020 19:24:10
#296976 [+-] Piilota Suosittele

Vanhaa sabbathia ozzylla voisikin kuunnella naapurista, mutta kun se on arttu paskaria, kasimirin vittuvene, keekin kootut, kassi almaa, jvg ja depis moodia + muuta mölyä mitä en tunnista. No onneksi aina klo 22:01 voi käydä rimputtamassa ovikelloa ja muistuttaa talo.oy:n järjestys säännöissä mainitusta hiljaisuudesta ja ihme kyllä se on aina mennyt jakeluun.

21.01.2020 22:24:42
#297087 [+-] Piilota Suosittele

Onneks meillä on vitun hyvät eristeet talosa. Yhesä entisessä ei varmaan ollu etes minkäänlaisia eristeitä. Soli helevettiä sielä olemine. Päivisin saatan ratiota kuunnella hilijasella tai jos oikein innostun niin vähän King Diamondia, mutta sitäki ihimiskorville sopivalla voimakkuuella.

21.01.2020 23:46:03
#297128 [+-] Piilota Suosittele

Mul oli joskus semmone työtön äijä naapurina. Esitteli ittensä naapuri partsilta ja sano et jos on oikeen paska päivä tai ilta ni joskus tulee luukutettuu slayerii. Mut tämä tapahtu vaan kerran siinä 2 vuoden aikana mitä siinä asuin. 4-5 aikaan aamuyöstä siihen sit heräsin, ja lähdin töihin.

[ 6 viestiä | ]