Viimeiset rokottamattomat Viimeiset rokottamattomat
puu ukko puu ukko
Flat earth Flat earth
Talviset aput Talviset aput
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 9 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 9
millane päivä sul on huomen millane päivä sul on huomen
Ei saa syödä lihaa. Ei saa syödä lihaa.
Kiinalainen onnenkeksi kertoo totuuden Kiinalainen onnenkeksi kertoo totuuden
Yle propagandaa taas 14. Yle propagandaa taas 14.
ullapito on paska ullapito on paska
Halpaa bensaa Halpaa bensaa
ravintola rape ravintola rape
Milf Milf
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 11 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 11
Ja lisää Sannaa! Ja lisää Sannaa!
Ei voi kuin miettiä Ei voi kuin miettiä
Parempia ihmisiä. Parempia ihmisiä.
Joulukalenteri Luukku 7 - hapsi_ Joulukalenteri Luukku 7 - hapsi_
Homot Homot
Trying to understand Trying to understand
Kolari Kolari
Ihana nainen Ihana nainen
Tilaukseen meni Tilaukseen meni
2 rikollista 2 rikollista
 562 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 01:52:59
[ + 0 | ]

Eka hali


halaus

(16)  · 

homo

(589)
16.11.2019 03:20:03
#271287 [+-] Piilota Suosittele

???????????????? Mikä tän videon idea niinku oli? Oisin tajunnu ehkä jossai neekerilandiassa, mutta ilmeisesti jenkkilässä? No ok, onha neki kyl iha kehareita uskovaisia, mut en ois olettanu et ne pelkää homouden tarttuvan haluaksella tms. vai miks toi oli ni ihmeellistä?

16.11.2019 04:50:27 | 04:52:21
#271306 [+-] Piilota Suosittele

>>271287
Ei sitä täyspäinen ymmärräkkään. Mun elämää se ei heiluta millään tavalla mitä naapurit tekee tai on tekemättä keskenään, kuhan eivät tee sitä pihakiikussa lasten nähen. Pieni pussailu kyllä vielä menee, mutta hei-laitetaan-mulle-hiekkaa-perseeseen-ja-pari-käpyä-oravineen-siinä-samalla ei oo enää mitään pihalle kuuluvia aktiviteetteja. En sen tarkemmin tiiä mistä tuossa oli kyse, mutta aika kevyestä pettingistä kai. Vissiin siinä homopelekoset sai hyväillä umpihomoja ja taispa se yks amis vielä pusauttaakki sitä fruittaria poskelle. Itte asiassa tuo on ihan vitun tyhymä ja viihearvoltaan heikko vilimi.

Olihan siinä oli pari hyvän näköstä tytöistä tykkäävää tyttöä, joten meniskö tuo sitte vaikka henkilökohtasen fantasian piikkiin tai jottain.

16.11.2019 16:08:04
#271418 [+-] Piilota Suosittele

>>271306
Mjoo en tiiä, ekas kämpäs asu kuulemma samas rapus jotai homoi. En tiiä oliko ne ees mut 2 äijää asu samas asunnos. En koskaa miettiny ku ei kiinnostanu, mut joku vitu vihasen olonen täti siitä joskus mulle avautu et vitu homot siellä homostelee tms. :D Ja siis ku siel ei ollu koskaa mitää järjestys häiriöitä eikä mitää sellasta ni kai sitte ainoo mistä pysty valittaa ni oli et siellä asu herran jumala homoja.

[ 5 viestiä | ]