Titjob Titjob
Yes Yes
Helsinki Helsinki
Jutkuja aina kaasutetaan Jutkuja aina kaasutetaan
purrrrrito purrrrrito
Imuttelua Imuttelua
miksiköhän starwar acolyte ei toiminu ()woke varoitus miksiköhän starwar acolyte ei toiminu ()woke varoitus
taikatemppu taikatemppu
Anaalia Anaalia
Crassus, kusipäähomo Crassus, kusipäähomo
jotain on muuttunut jotain on muuttunut
limu maistuu limu maistuu
kissi kissi
NÖÖT NÖÖT NÖÖT NÖÖT
Arvostele itsesi Arvostele itsesi
Upi ajoi näyteikkunaan Upi ajoi näyteikkunaan
Saatana on kuollut Saatana on kuollut
parempi makuupaikka parempi makuupaikka
Panomies Panomies
:3 :3
Olipa kerran elämänkokemus Olipa kerran elämänkokemus
työ työ
Ystävykset Ystävykset
Maailman kestävin tanko Maailman kestävin tanko
 657 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 01:52:59
[ + 0 | ]

Eka hali


halaus

(16)  · 

homo

(608)
16.11.2019 03:20:03
#271287 [+-] Piilota Suosittele

???????????????? Mikä tän videon idea niinku oli? Oisin tajunnu ehkä jossai neekerilandiassa, mutta ilmeisesti jenkkilässä? No ok, onha neki kyl iha kehareita uskovaisia, mut en ois olettanu et ne pelkää homouden tarttuvan haluaksella tms. vai miks toi oli ni ihmeellistä?

16.11.2019 04:50:27 | 04:52:21
#271306 [+-] Piilota Suosittele

>>271287
Ei sitä täyspäinen ymmärräkkään. Mun elämää se ei heiluta millään tavalla mitä naapurit tekee tai on tekemättä keskenään, kuhan eivät tee sitä pihakiikussa lasten nähen. Pieni pussailu kyllä vielä menee, mutta hei-laitetaan-mulle-hiekkaa-perseeseen-ja-pari-käpyä-oravineen-siinä-samalla ei oo enää mitään pihalle kuuluvia aktiviteetteja. En sen tarkemmin tiiä mistä tuossa oli kyse, mutta aika kevyestä pettingistä kai. Vissiin siinä homopelekoset sai hyväillä umpihomoja ja taispa se yks amis vielä pusauttaakki sitä fruittaria poskelle. Itte asiassa tuo on ihan vitun tyhymä ja viihearvoltaan heikko vilimi.

Olihan siinä oli pari hyvän näköstä tytöistä tykkäävää tyttöä, joten meniskö tuo sitte vaikka henkilökohtasen fantasian piikkiin tai jottain.

16.11.2019 16:08:04
#271418 [+-] Piilota Suosittele

>>271306
Mjoo en tiiä, ekas kämpäs asu kuulemma samas rapus jotai homoi. En tiiä oliko ne ees mut 2 äijää asu samas asunnos. En koskaa miettiny ku ei kiinnostanu, mut joku vitu vihasen olonen täti siitä joskus mulle avautu et vitu homot siellä homostelee tms. :D Ja siis ku siel ei ollu koskaa mitää järjestys häiriöitä eikä mitää sellasta ni kai sitte ainoo mistä pysty valittaa ni oli et siellä asu herran jumala homoja.

[ 5 viestiä | ]