VKK = Vedetään Kakarat Kanveesiin VKK = Vedetään Kakarat Kanveesiin
Puuha Pete Puuha Pete
kuu kuu
maskotti maskotti
hitomi tanaka hitomi tanaka
Pitbull ja ylähuuli Pitbull ja ylähuuli
uudet kujeet uudet kujeet
kepponen kepponen
Latex Latex
Korona-analyysiä [OC] Korona-analyysiä [OC]
Karjala Karjala
Kulli Kumi Kulli Kumi
Ano pitää omiakin juttujaan paskana Ano pitää omiakin juttujaan paskana
Kari Kari
Koronarokotus Koronarokotus
Kjäh kjäh 😁 Kjäh kjäh 😁
pylly pylly
Sabaton - 40:1 Sabaton - 40:1
Kekkonen Kekkonen
NUUH NUUH
Valta Kuuluu Kremlille Valta Kuuluu Kremlille
lääkettä saaatana :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lääkettä saaatana :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
sauna ja tissit sauna ja tissit
Räv viftar på svansen Räv viftar på svansen
 419 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 01:52:59
[ + 0 | ]

Eka hali


halaus

(16)  · 

homo

(525)
16.11.2019 03:20:03
#271287 [+-] Piilota Suosittele

???????????????? Mikä tän videon idea niinku oli? Oisin tajunnu ehkä jossai neekerilandiassa, mutta ilmeisesti jenkkilässä? No ok, onha neki kyl iha kehareita uskovaisia, mut en ois olettanu et ne pelkää homouden tarttuvan haluaksella tms. vai miks toi oli ni ihmeellistä?

16.11.2019 04:50:27 | 04:52:21
#271306 [+-] Piilota Suosittele

>>271287
Ei sitä täyspäinen ymmärräkkään. Mun elämää se ei heiluta millään tavalla mitä naapurit tekee tai on tekemättä keskenään, kuhan eivät tee sitä pihakiikussa lasten nähen. Pieni pussailu kyllä vielä menee, mutta hei-laitetaan-mulle-hiekkaa-perseeseen-ja-pari-käpyä-oravineen-siinä-samalla ei oo enää mitään pihalle kuuluvia aktiviteetteja. En sen tarkemmin tiiä mistä tuossa oli kyse, mutta aika kevyestä pettingistä kai. Vissiin siinä homopelekoset sai hyväillä umpihomoja ja taispa se yks amis vielä pusauttaakki sitä fruittaria poskelle. Itte asiassa tuo on ihan vitun tyhymä ja viihearvoltaan heikko vilimi.

Olihan siinä oli pari hyvän näköstä tytöistä tykkäävää tyttöä, joten meniskö tuo sitte vaikka henkilökohtasen fantasian piikkiin tai jottain.

16.11.2019 16:08:04
#271418 [+-] Piilota Suosittele

>>271306
Mjoo en tiiä, ekas kämpäs asu kuulemma samas rapus jotai homoi. En tiiä oliko ne ees mut 2 äijää asu samas asunnos. En koskaa miettiny ku ei kiinnostanu, mut joku vitu vihasen olonen täti siitä joskus mulle avautu et vitu homot siellä homostelee tms. :D Ja siis ku siel ei ollu koskaa mitää järjestys häiriöitä eikä mitää sellasta ni kai sitte ainoo mistä pysty valittaa ni oli et siellä asu herran jumala homoja.

[ 5 viestiä | ]