Gay Gay
Vassareiden evoluutio Vassareiden evoluutio
et saa hyppiä :3 et saa hyppiä :3
vaccines vaccines
Tissi torstai Tissi torstai
Fiksu koiro Fiksu koiro
Cyberpunk Luolasto - Mirri Märkälä pulassa Cyberpunk Luolasto - Mirri Märkälä pulassa
aika sairasta aika sairasta
Nyt tulee! Nyt tulee!
Hyvät setit Hyvät setit
Sama täällä Sama täällä
katri kulmuni katri kulmuni
Koska Hitler Koska Hitler
we need this we need this
lappuja lappuja
Rakennusala on vaarallinen Rakennusala on vaarallinen
Kelle teet töitä? Kelle teet töitä?
Maybe it's Maybelline Maybe it's Maybelline
Känkkäränkkä Känkkäränkkä
Homot uuniin, keskiaika Homot uuniin, keskiaika
Namu täti Namu täti
pomppiva törrötin pomppiva törrötin
boobs boobs
Fortnite Fortnite
 1 179 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.6 MB, 1 tiedosto, 23.08.2019 14:22:50
[ + 7 - | ]

Gretan laivamatka alkoi jo

[33571] [greta.png] [0.6 MB] [775x542] [] []
greta.png

greta

(73)  · 

thunberg

(9)  · 

brazzers

(9)  · 

laiva

(43)  · 

matka

(11)  · 

laivamatka

23.08.2019 17:09:45 | 17:10:43
#239043 [+-] Piilota Suosittele

239039

Ironisempaa ois jos toi jysähtäs johonki tankkerii ja tekis helvetillisest öljyvahingot. Tosin taida tollanen kilpavene joka on todennäkösesti jotain lasi/hiilikuitia tms. ja hajoo tuhannenpillunpäreeks jos näkeeki tankkeri paljoa sellasta aiheuttaa.

Ja ironistahan oli kans se, että sentakia että Greta säästi lentämisessä, niin useampi ihminen lensi saman matkan ton venereissun takia. Eli parempi ois ollu ilmastolle vaa lentää. Plus ne koneet ois lentäny anyways, toi laiva ois mädäntyny jossai.

23.08.2019 23:05:14
#239174 [+-] Piilota Suosittele

On se kiva olla aivopesty pikkuperkele, vouhkata asioista kuin eläin - vaikka ei ole vielä elämää edes nähnyt ja tuskin on yhtään kunnon downeria elämässä myöskään kokenut. Siinä sitten on yhtä sun toista AfA -tyyppiä ympärillä manipuloimassa pientä päätä vain lisää.

Toivon totisesti, että käy kuten Preussian Blue -bändin tytöille, että kun vähän kasvaa, niin lähtee "omille teilleen" aivopesun luota. Toisaalta Greta on niin hullu ja julkisuudesta nauttiva, että taitaa peli olla menetetty.

Mielipiteitä saa ja pitää olla, mutta ei pidä olla kapeakatseinen fanaatikko.

06.01.2021 16:37:10
#427246 [+-] Piilota Suosittele

Tietenkään ei voi pitää kokousta etänä vaikka vouhkaa niin perkeleesti siitä ettei saa liikkua muutoin kuin jaloin.

[ 11 viestiä | ]