Elmerin pihvit Elmerin pihvit
A Furry Rebirth A Furry Rebirth
Pakistanilainen kaveri pyysi jakamaan, joten jaetaan Pakistanilainen kaveri pyysi jakamaan, joten jaetaan
Miekkaa en kanna, huotra on varattu munalleni Miekkaa en kanna, huotra on varattu munalleni
Perus luolastolainen Perus luolastolainen
Ryppy ja Reikä käsittelevät turvapaikkahakemuksia osa IV Ryppy ja Reikä käsittelevät turvapaikkahakemuksia osa IV
poistoaine poistoaine
Cornelius Cornelius
Nalle Puh Akbar Nalle Puh Akbar
Ken tietä etsii Ken tietä etsii
Ählämit Ählämit
Supersieniä syönyt koira Supersieniä syönyt koira
Kännikepponen Kännikepponen
EI ollu maailman paras puuhöylä, oli vain ripuli EI ollu maailman paras puuhöylä, oli vain ripuli
Ikkunantakuinen "oh no" Ikkunantakuinen "oh no"
Käännytystyö Käännytystyö
Macka.B - Lyrical Chef Macka.B - Lyrical Chef
Luolaston setämiehet tiedoksi Luolaston setämiehet tiedoksi
Milkfed Milkfed
Huutista 2 Huutista 2
Ansa Ansa
Tannan on dolmio paivva Tannan on dolmio paivva
Ei voi olla huonoa Ei voi olla huonoa
Tarjous Tarjous
 666 näyttökertaa, 5 viestiä, 32.58 MB, 1 tiedosto, 08.08.2019 20:38:49
[ + 7 - | ]

Rikkaus?

[32870] [0.mp4] [32.58 MB] [853x480] [] []

isänmaa

(8)  · 

kansallismielisyys

 · 

mokutus

09.08.2019 06:37:03
#233395 [+-] Piilota Suosittele

mamulla ei aikomustaankaan muttua suomen lakien ja tapojen mukaiseksi. on vain ajan kysymys kun suomen lakiin tehdään islamia/ählämiä edistävä muutos. esim kolmas virallinen kieli.

09.08.2019 06:47:14
#233401 [+-] Piilota Suosittele

233368

Jotku meistä ei pidä videoita missä lapset teloittaa vääräuskoisia ja kurkkuja leikataan yms. parempana. Tietysti nyky fasistinen vasemmisto on erittäin samoilla linjoilla kuin esim. natsit ja isis joten en toisaalta ihmettele miksi pidät heidän videoitaan parempina.

09.08.2019 06:53:41
#233406 [+-] Piilota Suosittele

Aijoo ja hyvä ku lehdet uutisoi kuinka suomi tarvii 2 miljoonaa maahanmuuttajaa mut jos joku puhuu väestönvaihdosta niin on foliohattunen rasisti 🤣👌👌👌 Tosin ei taida toteutua se, ku se oli joku 2008 uutinen ja 2020 mennessä 2 miljoonaa. Onneksi. Koska suomi ei todellakaan kestäis sellasta ilman etnistä puhdistusta (kantasuomalaisista).

[ 5 viestiä | ]