Lapsuus. Lapsuus.
Niin,eikös lapsena sanottu että jos kiusaa nii voi olla ihastunu Niin,eikös lapsena sanottu että jos kiusaa nii voi olla ihastunu
Nekruja turpaa :D Nekruja turpaa :D
Silmäluomia kutittaa Silmäluomia kutittaa
Eartha Kitt Eartha Kitt
hurja peto :3 hurja peto :3
Täs sarjakuvassa pitää tietää! Täs sarjakuvassa pitää tietää!
on rahaa on rahaa
Seppo Bond Seppo Bond
Dippausta Dippausta
Kuminaamat Kuminaamat
kjeh kjeh kjeh kjeh
Ryypyt Ryypyt
Uudet postimerkit 2019 Uudet postimerkit 2019
soijarouhe soijarouhe
Täysillä pleksiin Täysillä pleksiin
Nuoria hoitajia Nuoria hoitajia
Bre Payton, reporter at Fox News and anti-vaccine militant dies Bre Payton, reporter at Fox News and anti-vaccine militant dies
Sisqo - Thong Song Sisqo - Thong Song
ω ω
Mahdollista vain suomessa Mahdollista vain suomessa
Pizzatilaus Pizzatilaus
Huutista Huutista
läskipaska läskipaska
 999 näyttökertaa, 4 viestiä, 1.89 MB, 1 tiedosto, 20.06.2019 14:06:28
[ + 4 - | ]

Mersu

[30909] [VID-20190620-WA0005.mp4] [1.89 MB] [576x1024] [] []

mersu

(27)  · 

rellu

04.05.2020 19:03:30
#339247 [+1] Piilota Suosittele

Niin mitä hauskaa tai erikoista tässä klipissä oli? Renault on ollut maailman suurin autonvalmistaja vuodesta 2018, joten toimittavat / tuottavat varaosia jopa ns kilpailijoilleen, halvempaa tehdä keskitetyssä tuotantolaitoksessa isoja määriä tiettyä tuotetta. Itse ihmettelin aikanaan jaguaarin ilmansuodatinta ja muutamaa muuta osaa joiden valmistaja oli ford, ennenkuin tiesin että ford omisti jaguarin. Sama juttu kun tutki -90 luvun volvoa, renaultin tavaraa sieltäkin löytyi kun tekivät volvon kanssa yhteistyötä (Minkä hedelmänä näkyi siinä että rellut voittivat poikkeuksetta kaikki eurooppalaiset törmäys / kolaritestit -90luvun lopussa ja 2000 luvun alussa, kun volvo oli tehnyt sen -80 ; -90 luvuilla ja jo ansainnut turvallisen auton maineensa).

20.04.2021 11:41:15
#457347 [+-] Piilota Suosittele

Riku taas on kuin viime syksyinen koiranpaska keväällä, harmaavalkoinen, näyttää ja haisee pahalle, ei edes kärpäsiä kiinnosta.

[ 4 viestiä | ]