>>185218 Näin ne tiedemiehet on aina kusettanut tavallista kansaa ja eläneet herroiksi verorahoilla. Kaikki rahoitus tieteelle leikattava välittömästi nollaan ja tiedemiehet oikeisiin töihin. Kyllä sitä ennenkin on ilman tiedettä ja tiede ukkoja pärjätty. Maalaisjärki riittää ja elämän koulu on paras koulu. Kyllä jämpti on näin!
(Mut oikeesti aika hieno uutinen ja saavutus tuo kuva. e. Muistan kun Ylen Umpimähkä-ohjelmassa, joskus vuonna 2004, Lorenz Backman kertoi, että ihminen ei oo koskaan nähnyt mustaa aukkoa. Se oli jotenkin yllättävää nuorelle knorille. Siitä asti oon venaillut kuvaa siitä.)
>>185165 Ilman NN-logoakin tuo on roskaa. Se mikä siinä ympärillä näkyisi on vaan ydinfuusiossa olevaa vetyä. Lähinnä vetyä. Keskellä oleva olis sitten vaikka mutsis aukko, mutta tuo kuva on vain taiteilijan näkemys.
[
13 viestiä
|
]
⭰
Pastori
donnin sedeli :DDD
Läski Paska mc dolanissa
Läheltäpitimies s2e1-4 (Pastilli_Peku)
Muumibyl (Virallinen Falco 1-v juhlasarjakuva)
Jigsaw:D
Kiitos mestari
Joukossa yksi ainakin joka tietää miten saadaan edut irti
Make keulii (alk.per. nimi ei tiedossa)
Nimittäin
Kun jätkä ja muija kohtaa.
Lakritsia
Darkness
migä se siellä :DD
aku sedän lapsityövoiman häikäilemätön käyttö
Ylen draamatuotanto esittää: Ei saatana
Pimeä uhka
murot_loppu_ebin.jpg
NN im kinda disappoint
Se oli hyvä päivä ;___; :3
Almost true story
Pelle etsimässä pimppaa
Miten voi olla jano, vaikka on juonut taas koko yön (Mora)