rage kasa rage kasa
Kumoa tämä argumentti, pro tip: et pysty Kumoa tämä argumentti, pro tip: et pysty
Bännit suomireddittiin kun julkaisi faktan THL:n sivulta Bännit suomireddittiin kun julkaisi faktan THL:n sivulta
LGBTBBQ wars LGBTBBQ wars
Tämä rasismi? Tämä rasismi?
Viikon viimeinen kuorma ja sit pääsiäisen viettoon kreh kröh Viikon viimeinen kuorma ja sit pääsiäisen viettoon kreh kröh
Eren x Mikasa Eren x Mikasa
Synttäreiden ilotulitteet Synttäreiden ilotulitteet
Pikainen pyörän vaihto Pikainen pyörän vaihto
Rahaa se vaan on Rahaa se vaan on
Unelma. Unelma.
Vahinko Vahinko
Ninja turtles Ninja turtles
Huomenta Huomenta
VMP + vitsi VMP + vitsi
taxi taxi
Rasmusmummeli 🤣 Rasmusmummeli 🤣
Tuubi juusto Tuubi juusto
pöntöllä pöntöllä
abu muquak abu muquak
pizza pizza
Panomies Panomies
Oma. Miten sulla. Oma. Miten sulla.
3 jutskaa ny samalla 3 jutskaa ny samalla
 993 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.15 MB, 1 tiedosto, 06.04.2019 02:24:18
[ + 3 | ]

Tää tulee ja lyö sua palleille

[27278] [ahsoka1.png.jpg] [0.15 MB] [927x861] [] []
ahsoka1.png.jpg

ahsoka tano

 · 

muskeli

(11)  · 

fetissi

(22)  · 

muskelimaija

(13)
06.04.2019 04:05:27 | 04:13:37
#182747 [+-] Piilota Suosittele

Tästä muistukin mieleen Sali-Make, joka tällä viikolla teki kevätsiivoustaan. Asetteli matot telineelle ja tuli hetken päästä piiskan kanssa pihaan. Oli ylväs näky kun miehellä ei leuka ota rintaan, eikä hauvikset koske vartaloa. Selkä oli niin puolikuun asennossa, että sillä olisi voinut merikapteeni piirtää kartanmerkkejä. Nyt kohta raikaa koko tienoo kun annetaan kyytiä tunkkaisille matonkuteille.

Ja vitut. Jakso muutaman puolivillaisen heilautuksen ja ähki loput vaan lämpimikseen. Ei saatana. Miten on ihmiskuva niin päässyt yhteiskunnassa vääristymään, että tuollainen reporanka on se ihanne?

[ 4 viestiä | ]