Nukypäivän meno Nukypäivän meno
Kenellekkään tatvetta? Kenellekkään tatvetta?
balls of steel balls of steel
Vielä ehtii Vielä ehtii
Mamut vittuun Suomesta! Mamut vittuun Suomesta!
Vituttaa aina kun käy näin Vituttaa aina kun käy näin
Hieno mies Hieno mies
pommi pommi
Taas mennään! 2 Taas mennään! 2
Kari Byron Kari Byron
Löysin meidän kommuunille kodin Löysin meidän kommuunille kodin
Auto hajosi Auto hajosi
Li Andersson ja taas takki kääntyi. Li Andersson ja taas takki kääntyi.
vaimomatskua vaimomatskua
FoxShotin aamu. FoxShotin aamu.
Gypsy Crusader Gypsy Crusader
0/5 0/5
Liitonarkki Liitonarkki
Hyh hellettä. Hyh hellettä.
Pakollinen koronapassi, jota väitettiin salaliitoksi ja öyhöksi Pakollinen koronapassi, jota väitettiin salaliitoksi ja öyhöksi
kakka kakka
Boten Anna dum da di dum Boten Anna dum da di dum
Ei ole valkoisen miehen kelit nämä Ei ole valkoisen miehen kelit nämä
Vasuritaloutta Vasuritaloutta
 886 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 23.03.2019 10:27:58
[ + 10 | ]

Leaving Neverland

[26663] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [700x696] [] []
tiedosto.jpg

neverland

23.03.2019 12:38:50
#175316 [+-] Piilota Suosittele

En ole nähnyt uutta dokkaria eikä silleen kiinnosta asia niin paljon että kattelisinkaan mutta olen ymmärtänyt ettei siinä ei ole mitään uutta muuta kuin että pari entistä lasta jotka ovat tähän asti vannoneet ettei mitään pahaa ole tapahtunut ovatkin nyt tarkentaneet tarinaansa että itse asiassa poptähti pylsi heitä suunnilleen 24/7. Ja kuinka sattuikaan, heillä on myös paljon rahaa vaativat oikeusjutut meneillään perikuntaa vastaan.

Syytöksiä ja oikeuskäsittelyitähän on ollut aiemminkin, todisteita ei vaan sen vertaa että ne olisivat oikeudessa riittäneet. Ja mikään ei tämän suhteen ole muuttunut paitsi nyt meillä on #metoo jonka mukaan mitään todisteita ei enää tarvitakaan, koska oletetut uhrit eivät tuppaa valehtelemaan tällaisesta. Varsinkaan asioista, jotka ovat tapahtuneet vuosikymmeniä sitten ja joista on mukavan hankala enää hankkia mitään todisteita puolin tai toisin.

23.03.2019 16:30:00
#175389 [+-] Piilota Suosittele

175306

Jep, mutta siinä on ne samat kuin ennenkin. Kyseessä lienee asenneilmapiirin muuttuminen, viimein. Et pääse enää kuin koira veräjästä vaikka olisi suosittu ja varakas näyttelijä/muusikko.

02.12.2025 21:15:54
#729564 [+-] Piilota Suosittele

>>175316
Vanha viesti mutta siinä dokkarissa Michael Jackson itse myönsi haastattelijalle, että lapset saavat tulla hänen sänkyynsä. Sillä oli myös makkariin johtavalla käytävällä liiketutka, joka varoitti makkariin jos joku oli tulossa. Sit ku haastattelija kysy Jacksonilta, miksi lapset tulee aikuisen miehen sänkyyn niin Jackson vastasi "Rakkaudesta"... "Mut ei sillä tavalla.." Ja sit pidettiinkin tauko eikä haastattelua kauaa jatkettu. Toi on siis ihan videokuvattu haastattelu eikä kenenkään kirjoittelua.

Jos se ite myöntää ottaneensa ventovieraita lapsia sänkyynsä, niin kyl ainakin mun kirjoissa se on aika heikoilla hangilla. Ei ne pedarisyytteet ihan tuulesta ole temmattu.

[ 5 viestiä | ]