Raps, raps, lips, lips Raps, raps, lips, lips
Pamputin neuvoo Pamputin neuvoo
Vappunaamari Vappunaamari
Akka ja kissa Akka ja kissa
Vanhanen Vanhanen
Tarvikkeet arkeen Tarvikkeet arkeen
Kevyttä ja herkullista porkkanaa. Kevyttä ja herkullista porkkanaa.
Vitun Demarit Vitun Demarit
Korea tyty tanssii Korea tyty tanssii
Vasempi parempi Vasempi parempi
Yhtä paljon ilmaa kuin aivojen tilalla Yhtä paljon ilmaa kuin aivojen tilalla
Paskaa vai pekonia? Paskaa vai pekonia?
offiser donws offiser donws
jekutettu :3 jekutettu :3
illalla vauhti päällä :3 illalla vauhti päällä :3
Punaisia pisteitä Punaisia pisteitä
WEEN-DOSH WEEN-DOSH
Tasokkaampi suhde Tasokkaampi suhde
PAkko jakaa PAkko jakaa
Jos vähän maistan... Jos vähän maistan...
Tää apex on kuulemma hyvä peli Tää apex on kuulemma hyvä peli
Gay Gay
The grifter original The grifter original
vitut vitut
 576 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 23.03.2019 10:27:58
[ + 10 | ]

Leaving Neverland

[26663] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [700x696] [] []
tiedosto.jpg

neverland

23.03.2019 12:38:50
#175316 [+-] Piilota Suosittele

En ole nähnyt uutta dokkaria eikä silleen kiinnosta asia niin paljon että kattelisinkaan mutta olen ymmärtänyt ettei siinä ei ole mitään uutta muuta kuin että pari entistä lasta jotka ovat tähän asti vannoneet ettei mitään pahaa ole tapahtunut ovatkin nyt tarkentaneet tarinaansa että itse asiassa poptähti pylsi heitä suunnilleen 24/7. Ja kuinka sattuikaan, heillä on myös paljon rahaa vaativat oikeusjutut meneillään perikuntaa vastaan.

Syytöksiä ja oikeuskäsittelyitähän on ollut aiemminkin, todisteita ei vaan sen vertaa että ne olisivat oikeudessa riittäneet. Ja mikään ei tämän suhteen ole muuttunut paitsi nyt meillä on #metoo jonka mukaan mitään todisteita ei enää tarvitakaan, koska oletetut uhrit eivät tuppaa valehtelemaan tällaisesta. Varsinkaan asioista, jotka ovat tapahtuneet vuosikymmeniä sitten ja joista on mukavan hankala enää hankkia mitään todisteita puolin tai toisin.

23.03.2019 16:30:00
#175389 [+-] Piilota Suosittele

175306

Jep, mutta siinä on ne samat kuin ennenkin. Kyseessä lienee asenneilmapiirin muuttuminen, viimein. Et pääse enää kuin koira veräjästä vaikka olisi suosittu ja varakas näyttelijä/muusikko.

[ 4 viestiä | ]