Sano nyaah Sano nyaah
Weegee Weegee
Onneksi on kaljaa Onneksi on kaljaa
Voi goiro miten kasvettu'd Voi goiro miten kasvettu'd
Metsämies Tinderissä Metsämies Tinderissä
Kissa Kissa
Uudet liikennemerkit Uudet liikennemerkit
Jeaaaah! Jeaaaah!
Oma ihminen :3 Oma ihminen :3
Hitler nukkuu Hitler nukkuu
atk jonne atk jonne
Modaamisen iloja Modaamisen iloja
Tulevaisuus Tulevaisuus
haha, homot haha, homot
huudis huudis
Meistä tuli muurareita Meistä tuli muurareita
arttu fistari arttu fistari
vaginaperse vaginaperse
Infektoitunut kaulaparta Infektoitunut kaulaparta
Kalkkiruksen pinna petti Kalkkiruksen pinna petti
Kahvimainos Kahvimainos
May the balance be with you :3 May the balance be with you :3
Luontoa kauneimmillaan Luontoa kauneimmillaan
Että semmonen koiramies Että semmonen koiramies
 654 näyttökertaa, 5 viestiä, 2.06 MB, 1 tiedosto, 03.10.2018 21:54:39
[ + 1 | ]

Kiva källi

[18735] [tiedosto.webm] [2.06 MB] [352x640] [] []

muna suuhun

03.10.2018 22:32:29 | 22:40:52
#104905 [+1] Piilota Suosittele

Tää kepponen oli yhdessä mun sedän antamassa källikirjassa, tässä täytyy esittää nukkuvaa suu auki, niin sitten joku pahaa aavistamaton tulee laittaan kikkelin sun suuhun :D Lapsena aina leikin tätä, toimi joka kerta.

03.10.2018 23:16:35 | 23:18:07
#104950 [+-] Piilota Suosittele

>>104905 Tää kepponen on legendaarinen. Itteki aina lapsena leikin tätä kavereiden kanssa. Aina naureskeltiin kun ohikuljat nolona homoilivat meidän suihimme. Sääli ettei sillon ollut kännykkäkameroita.

03.10.2018 23:30:09
#104957 [+-] Piilota Suosittele

>>104950
Jep, itekin narrasin setäni lukemattomia kertoja aina tähän samaan lankaan. Oikeestaan aina niin kauan kunnes hän sitten yks päivä katos ja kun kysyin äidiltä niin hän kertoi ettei mulla muka ole setää, mutta ei meikäläistä niin helpolla vedätetä, tämä on vaan joku sen kostokälli kaikista niistä kerroista ko huiputin häneltä kikkelin huuleeni :D Odotan kyllä innolla että millon hän oikeen lopulta sitten paljastaakaan juonensa ja tulee takasin, siitä kun on kuitenkin jo yli kakskymmentä vuotta, saa olla todellinen jekkumestari että on malttanu näinkin kauan jo :D

[ 5 viestiä | ]