Perustaja Babazinga

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 21.10.2017 21:52:41 Jäseniä 34 Vierailuja 10 853 Medioita 1087

Vanha kunnon

Hyi helvetti Hyi helvetti
bussimatka bussimatka
neekeri sahasi sähköä neekeri sahasi sähköä
Jesus palasi Jesus palasi
Pierun haistelija Pierun haistelija
Mr_Pihvi Mr_Pihvi
Tatuointi Tatuointi
Arman Arman
Kurpitsa Kurpitsa
ULLATUS! ULLATUS!
perse perse
tissit jumankekalle tissit jumankekalle
Tän takia valupertti juo Tän takia valupertti juo
nyt tuli kyllä kurat nyt tuli kyllä kurat
tyttö tuli luolastoon tyttö tuli luolastoon
halvalla sain hyvä ostos halvalla sain hyvä ostos
alfa female alfa female
Fucking islands Fucking islands
Heppatytön sisäänajo Heppatytön sisäänajo
Klonkun luolassa Klonkun luolassa
naiset ei ymmärrä naiset ei ymmärrä
Avustukset kulkee, ei voi suklaajunaa sulkee Avustukset kulkee, ei voi suklaajunaa sulkee
inithebeninging inithebeninging
Spitaalinen Spitaalinen
 1 254 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.99 MB, 1 tiedosto, 23.01.2019 08:05:19
[ + 4 | ]

Slayjerin sisko


huume

(56)  · 

jaa

(49)
23.01.2019 12:52:16
#150765 [+-] Piilota Suosittele

150747 Tuskin poliisit näki koko tilannetta jos just sattu paikalle ku nainen saa iskua nii tietenkin sen kimppuun. Toivottavasti on korjattu sit jälkeen päin et miten asia on menny.

23.01.2019 13:08:06
#150773 [+-] Piilota Suosittele

On käynyt itsellekin vastaava tilanne. Muutama vuosi takaperin lähipubissa ollessani jutskasin porukoiden kanssa. Takana syntyi tappelu, johon menin väliin. Saatiin riitapukarit irti toisistaan ja minä sain omistajalta syytteen että olin aloittanut tappelun. Vasta kun muut paikalla olijat sanoivat, etten tehnyt muuta kuin mennyt erottamaan porukan tappelemasta saivat omistjan ymmärtämään. Tänä aikana kerkesi tulla porttikielto joka sitten saatiin kumottua.

En mene enää mihinkään väliin, koskaan ellei ole oma perhe kohteena. Sen olen ymmärtänyt pikkuhiljaa. Ei kannata mennä väliin. Katsoo sivusta ja huutaa joko puolesta tahi vastaan ja lopuksi ambulanssi hävinneelle osapuolelle.

23.01.2019 13:24:56
#150783 [+-] Piilota Suosittele

>>150765
Ei silti oikeuta hyökkäämään naisen kimppuun takaisin, vaikka tämä kävi päälle, koska konflikti oli jo ohi ja nainen oli tokkurassa. Tosin järki olisi itelläkin pettäny egon ja itsesuojeluvaiston tieltä, kun psykooseissa oleva muija alkaa mälläämään turpaan. Mies selviää vissiin torumisella.

[ 7 viestiä | ]