>>498688 ite just tänää mietin kassalla että ei varmaa toivota mulle hyvää päivänjatkoa ja räpyttele silmiään nii ku toivotti edessä olevalle fuckboy jonnelle millä oli litra partavettä ja hyvä iho. mulle ei sanonu edes että moi, veti vaa mun kaljat ja pierupullat siitä läpi tyhjä ilme naamassa. hyvä elämä vittu.
>>498714 Tuo taitaa olla pornoleffasta. Kohtelias ja asiantunteva myyjä hymyilee ja on lähes aina iloisella tuulella. En ihmettele miksi palkkaavat nuoria söpöjä tydejä kassalle.
>>498719 mun kaupassa o vanhoja rumia marttoja minkä kutomisista irtaantunu villalankapöly tulvahtaa aina kattoon saakka kun avaan oven. ekana kuuluu nariseva ääni jostain että "onkos sitä juopoteltu "NIIH" sit ne harput seuraa mua ku korppikotkat kädet seläntakana kauheessa etunojassa ja kotkottaa samalla. tuotteet on jostain 40luvulta ja valvontakamera kuvissa olavi virta laulaa.
>>498732 Hahhahh :D No täällä on lähes aina kassalla tydejä, miehet ovat kai varaston puolella tai jossain, kun niitä ei näy kuin isommassa kaupassa ja Lidlissä.
[
7 viestiä
|
]
⭰
*wink*
Gay
Hmmmmmmmmmm
No Jeesuksesta tietty!
Älä ulise
taksimestari
Mmm
Boner
Ihan ok, rauhallisesti vaan, easy does it, on mulla purkkaa jne.
Kuvakommentti
kuvakommentti ilman näitä ei voi pärjätä
Tuo tarkoittaa että olet homo
se tunne.. ku otatki iltalääkkeet aamulla
dabbistä :DD
Jäniksen facepalm
Valintojen maailma
Tulevaisuus
Kys
HMMMM
Niinhän se vain on
Olet aikamoinen hazardi
Onko nyt aihetta paniikkiin?
pakko kuolla
Kullini on niin kova, että sillä voisi leikata timanttia