Perustaja SetäMies

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 05.07.2024 18:44:52 Jäseniä 1 Vierailuja 64 Medioita 108

Nakua laidasta laitaan

Olen tää kenkä Olen tää kenkä
klassikkomusiikki klassikkomusiikki
Granny blowjob Granny blowjob
Nuole sitä persettä homo Nuole sitä persettä homo
7 oscarin elokuva 7 oscarin elokuva
Omena Omena
Game of Thrones tiivistettynä Game of Thrones tiivistettynä
vitun franklin vitun franklin
Tää kaveri ei syöny rautaa Tää kaveri ei syöny rautaa
kun ei pystytä käsittelemään todellisuutta kun ei pystytä käsittelemään todellisuutta
tara reid sharknado tara reid sharknado
Ihana j-pop ikoni Ihana j-pop ikoni
Hieno mies Hieno mies
Ei oo homoa ku pallit ei koske Ei oo homoa ku pallit ei koske
Kirkki lauleskelee Kirkki lauleskelee
Dedovshchina Dedovshchina
Pamputin Pamputin
ihana tonttu tyttö ihana tonttu tyttö
erotiikkaa erotiikkaa
part hard part hard
Tissit Tissit
Suklaata Suklaata
Nalle Nalle
Kissojen perseilyä Kissojen perseilyä
 805 näyttökertaa, 5 viestiä, 2.67 MB, 1 tiedosto
16.03.2025 04:17:25
[ + 4 | ]

Granny blowjob

[79186] [tiedosto.gif] [2.67 MB] [234x200] [] []
tiedosto.gif

granny

(5)  · 

gilf

(14)  · 

blowjob

(47)  · 

digimummo

(41)  · 

gif

(490)
16.03.2025 05:41:52
#686899 [+-] Piilota Suosittele

No hei, siis tää oli sillon ysärin alusta ku oli pakko kävästä maissa Liettuassa ku botskin moottori sakkas kaiken sperman vuoks. Siis ihan oikeesti, ne laivaressut laitto sinne motskeihin ihan mitä tahansa vähänkään vettä limasempaa. Ihime ettei hukuttu.

18.03.2025 05:01:46
#687183 [+-] Piilota Suosittele

>>687167
Riippuu aivan asiakkaan mieltymyksistä. Yks legendaarisimmista hepuista oli semmonen varmaan sotiin osallistunut lotta joka sano, että ei oo voinu koskaan toteuttaa itseään seksuaalisesti. No ei siinä, voit vaan kuvitella mille näyttää 90+ mummeli ja meikä siinä sitten siilit vastakkain ja mun piti vielä nuolla. Työtähän se vaan oli, mutta se granny oli vissiin käyny viimeks saunassa sillon sotien aikaan. Sain toki siltä sen femman, mutta meniki sitte pari viikkoo antibioottikuurilla ku turpavärkissä oli joku mikä lie tauti minkä oli kait saanu joltaki seilorilta joka toisinaan pysähty meidänkin satamassa.

Ei ollu kovin hyvä kauppa se. Ja siitä lähtien mulla onki ollu suussa tarttuva tauti joten nyt varmaan ymmärrät miks mä oon edes ehottanu ehkäsyä sunki kans, mutta ku metsurin on saatava metsurin tavalla. Että ihan turha valittaa mulle ku ens kerralla lekurissa kutisevaa kikkeliä käyt näyttämässä niin seleviää, että sitä varsinaista tautia ei voi etes parantaa. Sou not, sou not.

Ja näin ohimennen vinkkinä, että Silvennoinenkin kuoli siihen samaan seksitautiinsa jonka sai multa.

[ 5 viestiä | ]