Todennäköisesti, kun vihervasemmisto vie lihan ja öljyn ja nostaa sähkön hinnan taivaisiin - kaikki asuvat ja palelevat pienissä konteissa ja syövät hyönteisiä nälkäänsä.
Ei ole muuten kestävää kehitystä nuo konttitalot. Vanhoista konteista niitä ei voi tehdä kun ei aina tiedetä mitä niissä on kuljetettu eli uusista konteista pitää tehdä.
Sinänsä hyvä tuo kontti olisi. Toki pitäisi tehdä ja rakentaa siten että kahdesta kontista toinen kerros ja vierekkäisestä lisää elintilaa. Heivaa konttiin niin perkeleesti myrkkyä että se puhdistuu.
>>541168 >>541169 >>541331 Noita ei ole suunniteltu asumiseen ja niissä on ihan vitusti ongelmia sen takia. Halvemmaksi käy jos vaan rakennutatte itsellenne tuollaisen kontin kokoisen talon
VAlmiita konttiin rakennettuja on myös olemassa. Esim. työmaakontit, joissa valmis sähkö. Kyse oli siitä, että liikuteltavaan ei tarvita niin vitusti lupia.
[
10 viestiä
|
]
⭰
Tuhotkaa kaikki suvakit ennekuin he pääsevät toukka vaiheeseen
säästä sähköä
bussin ovet
davy jonesin kakkulat
pixelöity pekoni
Natsineekerit tulee!!
Gojimi on juutalaisten lypsylehmä. Muu muu muu
osama pimp laden
Anglot ja Juutalaiset on tiimiä
True nudist
mikä on suurin
suihkumoottori
venäläinen pingviini
Myös ekassa maailmansodassa kuoli 6 miljoonaa jutkua
hello!
pysäköinti
metallikenkä
Nallella on asiaa
Polseviikki tulloo venäjältä ja haluaa tuhota ristinuskon!