Perustaja Blackvomit

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 19.12.2021 14:52:30 Jäseniä 1 Vierailuja 682 Medioita 108

1. Ipan mediat tänne.
2. Piilota kanava
3. ???
4. Profit!!

Ja agent69 koska kuka nyt oikeesti jaksaa katella 20v vanhoja jylppy69 kuvia????

lumitöitä lumitöitä
hyvät saumat hyvät saumat
vasaralla vaihdetta vasaralla vaihdetta
ikkuna vinossa ikkuna vinossa
metallikenkä metallikenkä
mooses mooses
Nallella on asiaa Nallella on asiaa
venäläinen pingviini venäläinen pingviini
baseball slide baseball slide
Holokausti business Holokausti business
Keskitysleirivangit kuolivat pääasiassa lavantautiin Keskitysleirivangit kuolivat pääasiassa lavantautiin
Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku
Jeesus on kuningas ja Trump on vaan Jeesuksen lammas Jeesus on kuningas ja Trump on vaan Jeesuksen lammas
väärä nappi väärä nappi
Päivän harjoitus: Ota se hellästi suuhun Päivän harjoitus: Ota se hellästi suuhun
hieno kärry hieno kärry
Kuunnelkaa tiedemiehiä! Ydinvoimasta! Kuunnelkaa tiedemiehiä! Ydinvoimasta!
syyllinen syyllinen
pippeli pippeli
Jatkosodan syy - Operatsia Groza Jatkosodan syy - Operatsia Groza
ajotaito ajotaito
Kapitalismi ei toimi Kapitalismi ei toimi
Vkk- valta kuuluu kremlille Vkk- valta kuuluu kremlille
läheltä piti läheltä piti
 806 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto
28.12.2021 18:23:52
[ + 0 | ]

MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla?

[60100] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [498x666] [] []
tiedosto.jpg

kristinusko

(13)
28.12.2021 18:30:16
#534092 [+1] Piilota Suosittele

Ja vaikka levitettiin, niin mitä sitten? Tiesitkö, että ihan tavallisia lakejakin oli missä katkottiin pää? Varkaudesta lähti sormia ja pettävä muija haudattiin elävältä. Sen aikaisen kuningaskunnat ryöteli ihan samanlailla kuin viikingit. Viikingit eivät olleet kristittyjä tuolloin, vaan uskoivat omiin jumaliinsa. Oikeastaan vähän kaikkialla katkottiin päitä, se oli ihan normaalia siihen aikaan. Julkisia teloituksia, roomassa oli taas ihan omat next level sirkushuvinsa.

28.12.2021 18:31:16
#534094 [+1] Piilota Suosittele

Niin just. Kyllä sitä voi kirveelläki levittää. Ihmisen pitää sisäistää että se tuhoutuu jos se ei hyväksy Jeesusta. Hänelle itselle on parempi että se tapahtuu nopeasti ja kivuttomasti.

28.12.2021 18:40:18 | 18:43:04
#534103 [+-] Piilota Suosittele

>>534102 Tuu koittaa ihan millon vaan barbaari. Katso nyt. Sä oot pelkkä tekopyhä valehtelija. "Tapetaan apinat" sanot. Ainoa ero tässä on vaan on että sun järjestelmää kukaan ei tunnista, eikä sitä voi opiskella mistään.

28.12.2021 18:50:09
#534108 [+-] Piilota Suosittele

>>534106 Mihin sä itse pyrit sun omalla propagandalla ja aivopesulla? Etkö sä pyri juuri samaan? Voisitko myös kertoa sen filosofian jota sä esität tilalle? Vai onko se vain joku random homokaaos?

[ 13 viestiä | ]