>>490402 Okei, mä vaan kelailin et aika ihme et yksikään vapaa journalisti ei oo niin kiinnostunut tuosta sekoilusta että alkaa hortoilla kulmilla. Media on vissiin ainoa rooli jota mä en oo pelannu.. Mut okei, ei on ei.
>>548059 >>548058 Jos peliä oli jäjellä 2 täyttä päivä, niin voidaan osa ajasta käyttää lepoon jne. Mä voin katsoa siten, että pari kolme kertaa voi vielä tapahtua jotain.
@Tuhnu@foxshot Tänään, tulee media, jossa kerrotaan miten pelin vika vaihe menee. Mä potkasen peliä eteenpäin, ni pelataan se "viimeinen vaihe" pois alta. Mutta, mä lupaan että te kerkeette kyllä valmistautua siihen, jos ostain pitää ostaa hommata yms. Mutta ainakin puhua kannattaa keskenään, sillä siinä on paljon asiaa mitä ette oo tienny. Vältt'ämättäää !!
[
15 viestiä
|
]
⭰
Kromirokkia
Cyberpunk Luolasto - Mustalaisten luolasto
Cyberpunk Luolasto - Parkkihallin dilemma
CyberPunk Luolasto - Kuumaa ja kosteaa
Cybepunk Luolasto - Pahan palkka
Pako
Floydshayvious - One Last Run
Hahmolomakepäivitys
Fear Factory - Powershifter
Miami Nights 1984 - Accelerated
Cyberpunk Luolasto - Evilin 200e informaatio
Cyberpunk Luolasto - Kaasua kakaroille
Murderdolls - Nowhere
Mind.in.a.Box - Sun and Storm
Kokeilen vaan jotain
Perturbator - Dangerous Days [FA]
Gesaffelstein - Pursuit
Cyberpunk Luolasto - Kariniemen kakarat
Cyberpunk Luolasto - Mustaa tulee takaa :O
DEADLIFE - City of Eternal Rain (Full Album, 2020)