>>490402 Okei, mä vaan kelailin et aika ihme et yksikään vapaa journalisti ei oo niin kiinnostunut tuosta sekoilusta että alkaa hortoilla kulmilla. Media on vissiin ainoa rooli jota mä en oo pelannu.. Mut okei, ei on ei.
>>548059 >>548058 Jos peliä oli jäjellä 2 täyttä päivä, niin voidaan osa ajasta käyttää lepoon jne. Mä voin katsoa siten, että pari kolme kertaa voi vielä tapahtua jotain.
@Tuhnu@foxshot Tänään, tulee media, jossa kerrotaan miten pelin vika vaihe menee. Mä potkasen peliä eteenpäin, ni pelataan se "viimeinen vaihe" pois alta. Mutta, mä lupaan että te kerkeette kyllä valmistautua siihen, jos ostain pitää ostaa hommata yms. Mutta ainakin puhua kannattaa keskenään, sillä siinä on paljon asiaa mitä ette oo tienny. Vältt'ämättäää !!
[
15 viestiä
|
]
⭰
Cyberpunk Luolasto - Sutinaa sekä sukkahousuja
Cyberpunk Luolasto - Mustalaisten luolasto
Perturbator - Dangerous Days [FA]
Cyberpunk Luolasto - Mustaa tulee takaa :O
LORN - KARMA (Love, Death & Robots)
Päivitetty hahmolomake (29.4)
CyberpunkLuolasto - Cutenap
Cyberpunk Luolasto - Evilin 200e informaatio
Cyberpunk Luolasto - Kun ämpärit oli alennuksessa
Deus Ex Song - The New Black Gold 2013 by Miracle Of Sound
White Zombie - Super Sexy Swingin' Sounds 2
Cyberpunk Luolasto - Samat bileet
Cyberpunk Luolasto - Pohdiskelua turvapaikassa
Kokeilen vaan jotain
Tyhmii karttoi (Cp2020 luolasto)
Oma koti kullan kallis (Cyberpunk luolasto).
Kromirokkia
Cyberpunk kimppakiva - Kolmas aamu
Kisakiree karvanen 5evil
Fear Factory - Powershifter
Peli alkaa.
Murderdolls - Nowhere
Cyberpunk Luolasto - Kun kaikki kusee kaikkien kintuille