>>623406 >>623395 Oletteko te koskaan miettineet, ettei panis tollasta vaan ois tollanen itse? Arvaa kuinka uteliaita tytöt oli kokeilemaan siinä 20-25v iässä joten kullitytöksi ois pitänyt ryhtyä niin nopeasti kuin mahdollista. Suomen byrokratian takia ulkomaille ottelee silikonitissei ja muuta sekä rahaa pitäis olla 3x opintolainan verran. Matkat ja laskut siis.
Koska muuten, jos nyt voitan eurojaskassa ja lähen operaatioihin joista toipumisajat sekä eri leikkausten välinen aika = vuosia = sit etä @chimera :n iässä mä olen kullitötö. Saantia voi miettiä onko. Enä.. Koskaan ;D
Baarissa ja yökerhoissa sais kusitilaa ihan varmasti. Ois puol kusilaaria kätössä aina :D
...Mut oishan se vitun siistii? Mennä sit huarin höhö eröh röh kuli-iinee päivää >:D
>>623421 Ymmärrämme taas paljon enemmän näitä kuvia ja niiden jakamista. Mutta Naku, ei haittaa, ei haittaa.
Itselle ei kyllä ole koskaan tullut mieleen, ei ole koskaan tullut sellaista fiilistä eikä tule. Ollaan ylpeästi vanha karvainen mies ja sellaisena pysytään. Ja haaveillaan nuoresta aasialaisesta pimpasta. Nuoresta pimpasta. Pimpasta ylipäätään.
[
4 viestiä
|
]
⭰
Video
Alexis texas
ihana
Jättimäinen kulli
poni raiskaa just sinua
Kolmen kopla
mr pihville omistettu
hönö perkiömmäki
Ystävyys on taikaa! :D Tägää kaveri!
Vihannesjuoma
Milf
nätti tyttö
Ihana nainen
Ihana prinsessa
Tintti
poni
Ihana Daisy
tampereeenTero lyhyesti
Koopa girl
Famous reuel banner
Modemiitti !
>vegeburgeri :D
Ihana nainen
Alla star by smash mouth but the whole song is sung in c note