Perustaja Mr_Pihvi

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 08.11.2018 05:00:35 Jäseniä 5 Vierailuja 401 Medioita 140

feissarimokat

O-ou O-ou
Setämiehiä, setämiehiä kaikkialla Setämiehiä, setämiehiä kaikkialla
Naistenhuoneen ovi jäi auki Naistenhuoneen ovi jäi auki
Metrokissan arvoitus Metrokissan arvoitus
Näin saat miehiä, osa 3 Näin saat miehiä, osa 3
Marika, teh siviilipoliisi, varastaa pikkupojan pyörän Marika, teh siviilipoliisi, varastaa pikkupojan pyörän
Molemmat jutut aika "..." Molemmat jutut aika "..."
Käytöstavat kunniaan idiootti! Käytöstavat kunniaan idiootti!
Tiskivuori, katselija, keep gleim ja Markon pallopsykoosi Tiskivuori, katselija, keep gleim ja Markon pallopsykoosi
Nouto itse Nouto itse
Ilta pilalla Ilta pilalla
Surkuisa näky roskiksella ;___; Surkuisa näky roskiksella ;___;
Smoothie, kullista kuvia, sanaleikki ja nännipaita Smoothie, kullista kuvia, sanaleikki ja nännipaita
Kissat taivaaseen, vinku/vonku ja mirriä bemarilla Kissat taivaaseen, vinku/vonku ja mirriä bemarilla
Pringles Pringles
Just lobedi Just lobedi
Jumala häpäisty :( Jumala häpäisty :(
"Se gif kun mies nostaa pistoolin ohimolle jammaillessaan.& "Se gif kun mies nostaa pistoolin ohimolle jammaillessaan.&
Pauliina ostaa lasolia ja somessa saa riidan mistä tahansa Pauliina ostaa lasolia ja somessa saa riidan mistä tahansa
Ota minut nyt, akvaarioparalyysi ja Seijan moraalisaarna Ota minut nyt, akvaarioparalyysi ja Seijan moraalisaarna
Paskaperse ja Pornolehti pomppivat auringonlaskuun Paskaperse ja Pornolehti pomppivat auringonlaskuun
Timppa teki pari tatuointia Timppa teki pari tatuointia
Elämäni exät Elämäni exät
Pelastus ja Reijon paatti Pelastus ja Reijon paatti
 496 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.18 MB, 1 tiedosto
20.07.2019 10:31:06
[ + 4 - | ]

Kasvissyöjäperhe ja fuck you kusipää

[32340] [roskalavalla-rapisee-osa-106-oso.jpg] [0.18 MB] [384x2474] [] []
roskalavalla-rapisee-osa-106-oso.jpg

jääkaappi

(33)  · 

feissarimokat

(147)  · 

facebook

(172)  · 

kuisti

 · 

kyltti

(90)
20.07.2019 10:36:51
#228364 [+1] Piilota Suosittele

Kerran näin tilanteen, missä vege vasta syöttöään älysi, mitä oli juuri syönyt (eli ei vegaanista ruokaa)

20.07.2019 11:28:37
#228374 [+-] Piilota Suosittele

Vaikeeta löytää nykyään hyviä, asianmukaisesti käytettyjä kylmälaitteita. Viimesimmän kunnollisen pakastimen kävin taannoin noutaan Oulusta yhdestä kellarista.

20.07.2019 14:12:05
#228429 [+1] Piilota Suosittele

>>228406
B) Miten helvetissä voi olla noin vammatteja ihmisiä, kuin Siru on. Ei osaa lukea - ja sitten vittuilee. Opettelisi edes käytöstapoja, niin olisi voinut vain todeta, että oho, tuli luettua liian nopeasti.

Nyt täytyy kyllä sanoa, että eniten itteeni ihmetytti toi et tulis hakee terassin? Onko yleistäkin? Oon kuvitellu et se ei käy vaa noin et haetaan terassi ja menee auton katolle.

20.07.2019 15:17:34
#228470 [+1] Piilota Suosittele

>>228429
Juu, kyllä itsekin sitä pohdin, että miten meinasi terassin Volvon kattotelineellä viedä.
Toisaalta ehkä Siru on tyänaine ja ottaa Volvon takakontista akkuporakoneen ja purkaa terassin vartissa hirttäen liinoilla laudat turvallisesti katolle. :D

[ 5 viestiä | ]