Perustaja 7evill

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 03.09.2018 22:55:37 Jäseniä 5 Vierailuja 461 Medioita 82

Näkki syö nämä mediat

kesä auto kesä auto
otettii kaalojenkkaa otettii kaalojenkkaa
taikatemppu taikatemppu
Elmerille ❤ Elmerille ❤
uus planeetta uus planeetta
haava parani haava parani
cameltoe cameltoe
Tahdotko nuuhkaista, nyymi? Tahdotko nuuhkaista, nyymi?
TeroHawk TeroHawk
17-vuotias sotaorpo 17-vuotias sotaorpo
vituttaa kun käy näin vituttaa kun käy näin
Pääsiäisdiagnoosi Pääsiäisdiagnoosi
kissan elvytys kissan elvytys
palautteet aiemmasta teron vierailusta kebabravintolasta palautteet aiemmasta teron vierailusta kebabravintolasta
Poliisi etsii sporttisia moniosaajia Poliisi etsii sporttisia moniosaajia
Pirtti hirmun perse Pirtti hirmun perse
russian rage russian rage
vaipanvaihtoa vaipanvaihtoa
se on sillä lailla mies ettei kannata se on sillä lailla mies ettei kannata
Pääsiäisen jatkot Pääsiäisen jatkot
siinä digimummulle hoikka ja ihana nainen siinä digimummulle hoikka ja ihana nainen
Vihreät Vihreät
Mitä kaikki femakot haluavat Mitä kaikki femakot haluavat
Hyvää itsepäisyyspäivän aattoa Hyvää itsepäisyyspäivän aattoa
 1 371 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.04 MB, 1 tiedosto
03.04.2020 03:09:37
[ + 2 - | ]

oho

[41454] [785245.gif] [1.04 MB] [300x220] [] []
785245.gif

pylly

(342)  · 

ihana nainen

(358)
03.04.2020 03:24:59
#326421 [+-] Piilota Suosittele

Tässä, tytöt ja pojjaat, on syy miksi pittää tehdä persehuuhtelu ennen ku rupiaa tekemään halapana huorana filimejä nettiin. Yksinkertasin ja halavin konsti on mennä vessaan ja ruuvata sen "bidee" eli persesuihkun kahava irti. Laitat sen suihkun suuttimen perseen kohalle ja alat laskemaan vettä sisään. Tuntuu oudolta, ei tunnu ihan mukavalta, mutta kuhan teet sen. Ku rupiaa tuntumaan jo sille, että nyt alakaa käymään kipiää suolistossa niin laitat sen suihkuttimen oottamaan kunnollista pesua siihen käsien pesualtaasaaseen. Sitten istut siinä pytyllä. Maha myllertää, se lyllertää. Puskee kylymää hikiä ja sitten yhtäkkiä - himmel saatana, kaikki se perseesen tungettu 5 litraa tullee rytinällä ulos ja samalla tuo mennessää kaikki sinne suolen mutkiin jääneet paskakikkareet.

Kun se suolihuuhtelu tehhään ennen ku ruvetaan (riippuu tietenki kattojakunnasta) kuvaamaan kotikutosia seksifilimeijä joissa hypitään paniikissa ku jänikset, niin kyllä se kannattaa. Kuten tässäki pätkässä nähdään niin tuo perseensä ajelematon ja valasematon cam-whore on tyypillinen autisti jonka ensimmäisenä ajatuksena on laittaa kätensä suunsa eteen. Varsinkin, kun siinä kädessä on justiinsa ollut se perseessä bakteereja hakenut sauva. Molemmilla räpylöillään hamuaa suutaan ja se ei ole millään muotoa terveellistä vaikka tykkäiskin paskaleikeistä.

Joten jos ikinä näätte tuommosen tai tuonkaltasen tyypin niin jättäkää ne ittekseen saman tien. Puhtaus ja terveys sodomiasta huolimatta, nääs. Tässä mun kaks senttiä.

[ 7 viestiä | ]