Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 1 910 Medioita 1397

Kaikki musiikkimediat jne.

Jace Everett - Bad Things (OV) Jace Everett - Bad Things (OV)
Marilyn Manson - Great Big White World Marilyn Manson - Great Big White World
Car Bomb - Meta (Full Album) Car Bomb - Meta (Full Album)
Those Who Ride With Giants - Numinous [FA] Those Who Ride With Giants - Numinous [FA]
Wice - Traveller Wice - Traveller
Rumpalina E, Suomen laiskin mies Rumpalina E, Suomen laiskin mies
We will bongo cat We will bongo cat
King Diamond- House of God King Diamond- House of God
The Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit) (OV) The Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit) (OV)
Juice Leskinen - Pienestä pitäen Juice Leskinen - Pienestä pitäen
Donald Trump - Person, Woman, Man, Camera, TV : Remix Donald Trump - Person, Woman, Man, Camera, TV : Remix
White Zombie - Super Sexy Swingin' Sounds 2 (FA, fan made) White Zombie - Super Sexy Swingin' Sounds 2 (FA, fan made)
Pelle Hermanneilua - Remix Pelle Hermanneilua - Remix
Fuel Eater - Soberian Kinship (2018) Fuel Eater - Soberian Kinship (2018)
Jonnet ei muista Bomfunk Mc:tä Jonnet ei muista Bomfunk Mc:tä
Leonard Nimoy - The Ballad of Bilbo Baggins Leonard Nimoy - The Ballad of Bilbo Baggins
Void taste, inane waste. Void taste, inane waste.
Häyhä & Sabaton Häyhä & Sabaton
Rosvo Roope Rosvo Roope
Carach Angren - Operation Compass Carach Angren - Operation Compass
CMX - Nimetön CMX - Nimetön
Tää biisi kertoo musta. Tää biisi kertoo musta.
Billie Eilish - listen before i go (Lyrics) Billie Eilish - listen before i go (Lyrics)
Roky Erickson - Two Headed Dog Roky Erickson - Two Headed Dog
 531 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.13 MB, 1 tiedosto
05.10.2021 15:36:56
[ + 4 - | ]

Hyvä ystävä ja pomo

[57143] [Haitari_ja_Klasu.jpg] [0.13 MB] [787x1181] [] []
Haitari_ja_Klasu.jpg

klasu

 · 

amiga

(9)  · 

haitari

(10)  · 

rip

(24)
05.10.2021 16:15:35
#505871 [+-] Piilota Suosittele

>>505867

Kyllä on. Kaivelen nyt koneen levyltä tietoja. Kertoi emäntä sanonneen, että salasana-koodit ym on tallessa jokaisesta jutusta. Mutta en nyt löydä vielä. Katsellaan ja nuuskitaan enempi.

06.10.2021 00:24:06
#505968 [+-] Piilota Suosittele

>>505963

Niimpä. Voi olla vaikka miten atleetti ja urheilullinen. et polta, et käytä alkomahoolia. Kehosi on temppelisi. Sitten PAM!!!

Olet syöpäpotilas....

07.10.2021 11:11:13
#506201 [+-] Piilota Suosittele

>>506030

Kehon kestävyys kaikenlaista vastaan on hyvä pitää kondiksessa. Mutta pahin kaikista on juuri stressi. Jatkuvasti jos on stressiä niin se tekee kyllä kehossa tuhoa.

07.10.2021 17:20:16 | 17:22:19
#506235 [+-] Piilota Suosittele

>>506207

No, entinen pomo yritti pitää stressiä poissa. Juteltiin varmaan 4.5h pomon vaimon kanssa. Hyvin läheiset suhteet on meillä kyllä. Itku tuli, ei auttanut mikään. Lahjoitin Lenovo-pöytäkoneen eteenpäin. Tabletit lähti myös nollattuina. Sain haxoroitua pomon kännykän niin, että sen voi myydä eteenpäin. Kamereoista tytär oli ottanut kalleimmat, mutta minä sain toki retrot. Pentax P30 johon 45 - 75mm putki, flashi. Adapterilla macrolinssi. Pitää tutkiskella. Canonin PowerShot G9 12.1 MP, 1st Gen nahkakotelolla. Manuaalivalitsimilla kamerassa. Näyttö on sekä muuta kamerassa. Jalusta sekä agenttikamera sekä pari muuta asiaa. Pitää tutkiskella.

PaintShop Pro 7 AQnniversary edition täydessä latingissa. Photoshop 7- raamattu. Vitunmoinen kasa adaptereita sekä converttereita MIDI-Digitaali-Midi. 3,5jackkeja, vaihtareilla,adaptereilla. Jatkokaapeleilla 90-asteen kulmassa. Kaikkea. Suurin osa heitettiin pois. Semmoista mitä ei välttämättä enää tarvitse.

[ 7 viestiä | ]