Perustaja Rampa

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 01.06.2018 00:53:14 Jäseniä 6 Vierailuja 1 325 Medioita 240

Aiheina ulina/nälvintä ilman mitään pyrkimystä parantaa nk. ongelmaa, kunhan heitetään kakkia puusta toiseen. :>
Kuvissa seikkailee politiikka, etnisyys, sukupuoli, seksuaalisuus jne.
Ehkä hitunen shitposteja, mutta ensisijaisesti turhaa mussutusta.

Elämää juutalaisessa perheessä Elämää juutalaisessa perheessä
rasmusta vaihteeksi rasmusta vaihteeksi
Hitler Hitler
Captain Sweden Captain Sweden
Hyvä Goy Hyvä Goy
jalkapallo jalkapallo
Elämme outoja aikoja. Elämme outoja aikoja.
Kootut selitykset Kootut selitykset
Mestari Mestari
Party hard Party hard
Dodiin Dodiin
Terska on kohta ranskassa vahvana Terska on kohta ranskassa vahvana
Tytöillä on helppoo Tytöillä on helppoo
Joka viides vanki on ulkomaalainen Joka viides vanki on ulkomaalainen
hyi vittu hyi vittu
karkotetta karkotetta
Selviytymys ohjeita Selviytymys ohjeita
Ass hunter Ass hunter
eeeeiii me mittää mongoolei olah eeeeiii me mittää mongoolei olah
Mitä kaikki femakot haluavat Mitä kaikki femakot haluavat
skankhunt42 skankhunt42
Obelix ja nyt riitti! Obelix ja nyt riitti!
Apinalauman kesyttäjä Apinalauman kesyttäjä
Niin totta Niin totta
 521 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto
18.10.2019 16:11:47
[ + 5 - | ]

Miesten muotia

[35627] [FB_IMG_1503586388804.jpg] [0.05 MB] [640x787] [] []
FB_IMG_1503586388804.jpg

prison

(6)  · 

fashion

18.10.2019 17:04:29 | 17:05:48
#260573 [+-] Piilota Suosittele

tämä on täysin totta.

Tummaihoiset on vaan orjia, se orjuus amerikassa ei oikeestaan ole hävinnyt mihinkään, ainakaan vankeus ei ole, nykyään vuoden 2019 amerikassa suurin osa tummaihoisista pakotetaan asumaan slummialueille joita poliisit vartioi ympäri päivän että ne ei vois poistua sieltä mitenkään. Niille ei myöskään järjestetä kunnollista koulutusta vaan ne saa käydä ainoastaan tummaihoisten kouluja mutta ei valkoihoisten koska jos tummaihoiset pääsis johonki valkoihoisen kouluun niin sen koulun arvosanojen keskiarvo tippuu(ei oikeiden arvosanoja vaan keskimääräisen tummaihoisuuden perusteella) ja koulu menettää rahoitusta (etenkin rasistisissa osavaltioissa mm. New York, Washington DC yms yms. Etelävaltioissa hyväksytään kaikki rodut ja ihonvärit). Mitä paremmin koululla menee niin sen enemmän niitä palkitaan eli jos koulu on ongelmissa niin se ei saa rahoitusta esimerkiksi oppikirjoihin. Tummaihoiset joutuvat elämään koko elämänsä slummialueella koska ne ei huonon koulutuksen takia saa töitä ja joutuvat henkensä pitimiksi tekemään rikoksia muuten ne kuolisivat kokonaan nälänhätään. Amerikassa myös on neekerilaki joka tarkoittaa sitä että jos tummaihoinen tai tarpeeksi tumma amerikkalainen tekee rikoksen niin se joissain amerikan eristetyissä maissa tarkoittaa sitä että he menettävät äänioikeuden loppuelämäksi ja joissakin maissa usassa äänioikeuden menetys koskee koko perhettää eli jos 15v poika kävelee nurmikolla missä ei saa kävellä niin kaikki perheenjäsenet menettävät äänioikeuden loppuelämäksi. Tämä laki ei koske valkoihoisia. Lisäksi tummaihoiset saavat kovempia tuomioita ja joskus osavaltiot kieltäytyvät oikeusavun antamisesta eli jossain tapauksessa joku tuomitsematon voi 20vuotta odottaa oikeusapua vankilassa vangittuna ennen oikeudenkäyntiä.

18.10.2019 18:34:37
#260604 [+1] Piilota Suosittele

>>260573
Onko tuo vitsi? Tummaihoisia on paljon "hienoissa" kouluissa ja laadukkaissa yliopistoissa. Ongelma on se, että mustat mustien seurassa jatkavat rikollista perinnettä, koska on nuorena coolia olla gangsta.

Mustat ovat myös tyhmempiä ja paljon agressiivisempia kuin edes hispaanot puhumattakaan valkoisista. Eivät he kaikki ole olosuhteiden uhreja. Tämä on osa josta saisin bannit välittömästi jossain toisaalla.

Sitten. Aina valitetaan rasismista, ja samalla husut, mustat, mustalaiset, eivät aasialaiset kuitenkaan, valittavat rasismista vaikka ovat itse siinä kaikkein pahimpia.

habs_ stamp!

[ 3 viestiä | ]