Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 01.03.2018 00:07:18 Jäseniä 1 Vierailuja 149 Medioita 23

Sain messengerissä viestin joltakin narkkarilta, joka uhkasi seuraavan kerran täälläpäin käydessään hakata minut tiputuskuntoon. Ilmeisesti olin loukannut häntä jotenkin kommentissani Runopojan kuolemaan liittyvässä uutisjutussa. No minähän tietenkin siitä niin peljästyin, että minun oli ihan pakko katumuksen merkkinä perustaa Jimi Karttusen muistokanava tänne, kun en muutakaan keksinyt. Lepää rauhassa kaunis prinssi.

Ihana nainen Ihana nainen
Peezza Peezza
Niin se vaan pyörii Niin se vaan pyörii
Uudet pöksyt Uudet pöksyt
Senkin Senkin
söpö rakas söpö rakas
Päästä irti Päästä irti
Snibedi snab Snibedi snab
Näen luolastolaisen Näen luolastolaisen
Oon tää kissa Oon tää kissa
Hyvee joulua Hyvee joulua
Ei koskaan enään IKEAan Ei koskaan enään IKEAan
Perjantai ilta Perjantai ilta
Waifu in japan Waifu in japan
Uusi vuosi, uudet masennukset Uusi vuosi, uudet masennukset
Oon tää kissa Oon tää kissa
Ihana rakas Ihana rakas
Apua en osaa uida Apua en osaa uida
;3 ;3
Psyykksiset voimat vain pakotti Psyykksiset voimat vain pakotti
The west has fallen The west has fallen
Sillä välin kiinassa TYÄMAAL Sillä välin kiinassa TYÄMAAL
Look Gordon Look Gordon
 375 näyttökertaa, 10 viestiä, 9.57 MB, 1 tiedosto
05.01.2025 20:02:44
[ + 6 - | ]

Waifu in japan

[76723] [tiedosto.mp4] [9.57 MB] [1920x1080] [40.13s] [] []

sinappia

 · 

makkaraa

05.01.2025 20:48:29
#671550 [+2] Piilota Suosittele

>>671541
En tiiä miks, mutta nipponit ja muutkin aasialaiset tökkää nakit ja makkarat tolleen makkaran suuntasesti aina läpi. Sama myös siinä sarjassa missä korelaisia neekereitä tuli suomeen, vaikka oli kpop tähteä ja elokuvatähteä sekä muitakin niin aina nakin suuntasesti läpi.

Myönnön että jotkut ruuat on kätevämpi valmistaa siten, niinku corn dogit mutta onhan tuo hieman pervoa paistaa makkara tolleen :D

06.01.2025 02:24:38
#671633 [+-] Piilota Suosittele

Olis ny vähän kypsemmäks paistanu että tulis kunnolla melanoidiinit ulos. Eihän nuo oo ees kuumia. Ja heittäis nuo metallipihdit olan yli.

[ 10 viestiä | ]