Perustaja MC-Kyrpähuora

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:14:31 Jäseniä 61 Vierailuja 76 866 Medioita 2840

Pornoa ja sen sellaista

Ihana nainen Ihana nainen
huhtasaari huhtasaari
Tissit Tissit
khaleesi khaleesi
taitava nainen taitava nainen
Bad girl Bad girl
ihana nainen ihana nainen
Tästä ei osaa edes MR_pihvi haaveilla Tästä ei osaa edes MR_pihvi haaveilla
pylly pylly
Tissit Tissit
Mikä auto? Mikä auto?
Kikkeli tädä Kikkeli tädä
black butt black butt
katri kulmuni katri kulmuni
Pyllykokoelma Pyllykokoelma
Hermilepakko Hermilepakko
Modeemiaikakauden kauneutta Modeemiaikakauden kauneutta
Vittu ku yrittää pelata dark souls mut läski sisko haluu nussii. Vittu ku yrittää pelata dark souls mut läski sisko haluu nussii.
Sunnuntaina ajelulle Sunnuntaina ajelulle
mestarin sauva mestarittareen mestarin sauva mestarittareen
Ihana nainen Ihana nainen
jekku jekku
Loppuun asti Loppuun asti
LUOLASTON TYTÖT ;D ;D LUOLASTON TYTÖT ;D ;D
 1 140 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto
18.02.2019 00:01:08
[ + 20 - | ]
👑 Plussatuin 18.02.2019.

Hapsi ja Pihvi

[24589] [habs.jpg] [0.05 MB] [720x720] [] []
habs.jpg

homo

(589)  · 

playstation

(17)
04.07.2022 02:24:38
#583427 [+-] Piilota Suosittele

>>160993
>>179957

Yks homokaveri aikonaan oli muuttamassa poikakaverinsa kanssa yhteen ja siivos sitten kämppäänsä. Vuoranantajana oli ollu mukava vanha mummeli joka oli enemmän ku innossaan siitä, että muuttivat yhteen. Oli lainaamassa siltä siivousvälineitä niin mummeli (ei sukua) oli kaivanu sille kaikenlaisia siivousvälineitä ja höpissy menemään ihan töpinöissään, että "miten se muuten teillä pojilla menee se parittelu ku hän on sitä aina miettiny. Ja että kyllähän siinäkin on tietenkin tavarat kohdillaan jos toinen makoilee toisen takana, että millekkö se tuntuu". Hihitteli ittekseen, että miten hänkin tämmönen vanha nainen tämmösiä ajattelee ja kehtaa kyselläkki.

Kaveri oli siinä vaan, että tuota niin kyllähän se suunnilleen menee varmaan niin ku voi kuvitellakkin, että joko löysit ne siivoisvermeet? Muori oli vaan oikeen ilosesti höpötelly, että miten se on ihanaa ku nykyaikana uskalletaan olla homoja ja lesboja eikä kukaan enää arvostele tai muuten häiritte, että toista se oli hänen nuoruudessaan sillon ku ei vielä ymmärretty, että rakkaus ylittää kaikki esteet :D

[ 7 viestiä | ]