Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 14 Vierailuja 4 325 Medioita 834

Kaikki politiikkaan liittyvä

Lisää kuvia, saatana Lisää kuvia, saatana
Suvakki Suvakki
Sannan puheet ja totuus. Sannan puheet ja totuus.
No sillä lailla.. No sillä lailla..
Keheenköhän tämäkin propaganda puree Keheenköhän tämäkin propaganda puree
Hutisalo 🤦‍♂️ Hutisalo 🤦‍♂️
Sanna taas. Sanna taas.
Rehellisyys on 1. Rehellisyys on 1.
Vihreät Vihreät
Puoluueton media osa 55543. Puoluueton media osa 55543.
Joe Rogan - Antifa Joe Rogan - Antifa
Mitäpä niistä faktoista.. Mitäpä niistä faktoista..
Jordan Klepper - Takes On the Million MAGA March Jordan Klepper - Takes On the Million MAGA March
Sitä parempaa turvallisuutta Sitä parempaa turvallisuutta
Scars on Broadway - They Say (lyrics) Scars on Broadway - They Say (lyrics)
Vihreät ja "tiede" 🤣 Vihreät ja "tiede" 🤣
Vitun virpojat Vitun virpojat
Idiootit eivät koskaan opi! Idiootit eivät koskaan opi!
Rasmuslaisten logiikka Rasmuslaisten logiikka
Tehdäänpä Hesarin vaalikone 2018 Tehdäänpä Hesarin vaalikone 2018
Suomi suorittaa. Suomi suorittaa.
Kapitalismi ei toimi Kapitalismi ei toimi
Jauhotus Jauhotus
Politiikkaa, muttei erotiikkaa Politiikkaa, muttei erotiikkaa
â­°
 590 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.22 MB, 1 tiedosto
13.10.2021 03:45:29
[ + 5 - | ]
⇥

likka kivi taas aivopieree 🤦‍♂️

[57374] [20211013_034454.jpg] [0.22 MB] [1080x1230] [] []
20211013_034454.jpg

iikka kivi

(24)
13.10.2021 04:21:22
#507558 [+9] Piilota Suosittele

Iikalla prosentit ja promillet sekaisin.
Sehän vain parantaa ilmastoa kun otetaan lämpimistä maista tänne kylmään pohjolaan lisää asukkeja joiden hiilijalanjälki vähintäänkin 1,5 kertaistuu tänne muuttamisen seurauksena.
Toisaalta ymmärrän että iikka haluaa lämpimämmän ilmaston vihaamaansa suomeen jotta kannabis kasvaisi paremmin, mutta ei iikka mitään pilveä tarvitse lisää vaan lääkityksen ja psyk.osastohoidon näin alkuun, sitten kun ne psykoosit alkaa haihtumaan sieltä päästä niin voidaan arvioida onko iikasta itsenäiseen elämään lääkityksen varassa ja olisiko iikasta vielä oikeisiin töihin menijäksi.

13.10.2021 18:02:19
#507645 [+5] Piilota Suosittele

Tässä unohdetaan se tärkein asia eli se, että Kivi on ihan helvetin huono stand-uppaaja.

Niitä pössy- ja paskavitsejä kukaan muu halua kuulla kuin cityvihreät pössyhemmot. Ai niin, tulee sieltä vasemmistovouhkaustakin. Eivät ne mitään vitsejä ole eikä kansaa kiinnosta, paitsi jälleen cityvihreitä.

Ja kyllä, olen kuullut tuota pössymyssyä jo ennen kuin hänestä tuli omasta mielestään iso ja merkittävä vasemmistokiho ja vouhkapää. Hän oli huono jo silloin. Seuraavaa kaveria odotti estradille tosi nopeasti. Olen kuullut tuota pössymyssyä myös hänen muututtuaan vouhkapääksi ja se oli jo todella huonoa settiä.

Ai että kun lavalle tuli Patrosta, Viljaa ja mitähän niitä muita olikaan... muuttui meininkikin paremmaksi. Unohtamatta ehkä kahta Suomen parhainta stand-uppaajaa, joilla taustat ovat ulkomailla eli Fathi Ahmedia ja Zaania. Toinen näistä on muuten Suomessa syntynyt ja toinen ei.

13.10.2021 22:10:21
#507714 [+-] Piilota Suosittele

En jaksa nyt tarkistaa mistään, mutta jenkkilässä valkonen poliisi tappaa joku 15 kertaa harvemmin mustan kuin musta poliisi. Eli nyt sitten vaan valkoset poliisit neekereitä ampumaan? #FuckBLM

14.10.2021 06:48:42
#507816 [+-] Piilota Suosittele

Ahhahaa - Likka myöntää mutiaisten moninkertaistavan haitta-aineiden päästöt. Lähinnä siis tietenki hiilidioksidin suhteen.

[ 9 viestiä | ]