Perustaja sekös

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 26.11.2017 14:40:21 Jäseniä 6 Vierailuja 651 Medioita 67

ei paskea

Rajojen koettelua Rajojen koettelua
gondola kaikkialla gondola kaikkialla
juna.webm juna.webm
feels vs reals feels vs reals
Pöystin Tarina Pöystin Tarina
history of the entire world, i guess history of the entire world, i guess
Mielipiteitä videosta tai sen aiheesta? Mielipiteitä videosta tai sen aiheesta?
ICE ICE BABY! ICE ICE BABY!
Splört splyt :D Splört splyt :D
Pekka Siitoin tribute Pekka Siitoin tribute
Taidetta Taidetta
got so far got so far
Donki konki Donki konki
jäänmurtaja jäänmurtaja
Vaihtoehtouniversumissa kaukana kaukana päätarinasta Vaihtoehtouniversumissa kaukana kaukana päätarinasta
what is love what is love
Nussitaan aika-avaruutta Nussitaan aika-avaruutta
ukrain glory ukrain glory
vittu ben ;_; vittu ben ;_;
Hawkingin viimeiset sanat Hawkingin viimeiset sanat
tyttö tyttö
saattaa olla että riipasen kännin saattaa olla että riipasen kännin
Menetti kamunsa. Menetti kamunsa.
voi vitya voi vitya
 1 007 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.95 MB, 1 tiedosto, 07.02.2021 22:43:19
[ + 11 - | ]

Pekka Siitoin tribute

[51622] [pekka-siitoin.mp4] [4.95 MB] [640x276] [] []

pekka

(39)  · 

siitoin

(15)  · 

valtakunnanjohtaja

 · 

pekka siitoin

(35)
08.02.2021 04:39:56
#437074 [+-] Piilota Suosittele

>>437048 Se järkkäsi kesäleirejä joskus kasarilla nuorisolle, ja kyllä täytyy sanoa että sinne osallistuneilla kavereilla oli menosta huumori kaukana. Vielä hullumpina palasi kaikki. Tosin ne oli kaikki niin umpihulluja jo lähteissään, että vain läheiset olisivat voineet mitenkään huomata sitä eroa. Omista sen juttuihin osallistuneista tutuista ei ole hengissä kuin sellaisia, jotka ovat olleet täysiä spurguja viimeiset pari vuosikymmentä.

08.02.2021 04:52:58
#437079 [+-] Piilota Suosittele

>>437074
Kaveri kerto kaverinsa jutelleensa Siitoimen pojan kanssa, sen joka oli sillä laivamatkallakin mukana, ja sano sen vihaavan isäänsä. Meinas, että se aivopesi niitä jo pennuista lähtien omaan harhaseen maailmaansa. Siinä keskustelussa oli huumori ollu kaukana siis sen kaveri kaverin ja Siitoimen pojan kans. Eikä mikkään ihme. Ehkä Valtakunnanjohtaja sittenkin usko ihan vilipittömästi omaan touhuunsa ja sitä myöten sai kerättyä muita mielisairaita kavereikseen. Surullistahan semmonen on, mutta silti väitän helevetin hauskoiksi filimeiksi niitä Pekan julistuksia.

Sillon vielä ku sen omat sivut oli pystyssä niin siellä se hailas autokolarissa kuolleen poikansa haudalla ja muutamissa puristeli espanjalaisten huorien tissejä. Olipa ykskin kuva jostakin "uusnatsien suuresta marssista", ties minkä sivukadun kulumasta, jossa oli kolome tyyppiä. Yks niistä kuluki eellä, sitten oli lipunkantaja ja oliko se kolomas sitte jo niin häppeissään koko jutusta, että kuluki leuka rinnassa.

10.03.2021 03:15:00
#446165 [+1] Piilota Suosittele

Pekka on minun musikaalinen muusani! Nauravat natsit inspiroi minua tekemään oman levyni: "Nummela". Kiitos Pekka!

[ 7 viestiä | ]