Perustaja aivan

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 22:36:03 Jäseniä 38 Vierailuja 8 565 Medioita 4584

kissakuvat

Meatball Meatball
i'm done with your shit Karen i'm done with your shit Karen
raivohali raivohali
Moi :3 Moi :3
Haters gonna hate Haters gonna hate
solarium solarium
Kissaperhe Kissaperhe
Niin! >:3 Niin! >:3
Börheä savenvalaja Börheä savenvalaja
ei onnistunut :3 ei onnistunut :3
mitä minä tälle teen ?:3 mitä minä tälle teen ?:3
Ylös! Ylös!
kuka haukkasi kuka haukkasi
Tieteellinen johtopäätös >:3 Tieteellinen johtopäätös >:3
taituri :3 taituri :3
Tieteen tekijät Tieteen tekijät
From Chile :3 From Chile :3
Haluaisinko parvekkeelle? :3 Haluaisinko parvekkeelle? :3
auttaa :3 auttaa :3
tanssia tanssia
Olen saapunut kotiin! Olen saapunut kotiin!
Vssst pfpfpfp Vssst pfpfpfp
Hihi :3 Hihi :3
murakka tekoäly murakka tekoäly
 551 näyttökertaa, 1 viesti, 1.31 MB, 1 tiedosto
28.10.2019 10:37:33
[ + 6 - | ]

ei ole mitään hätää :3

[36023] [0.mp4] [1.31 MB] [720x720] [] []

kissa

(4966)  · 

halaus

(16)
19.06.2020 15:32:15
#356843 [+2] Piilota Suosittele

Kissan mietteet
"
Antifa on kaduilla tuhoamassa kaiken ja haluaa tuhota länsimaisen yhteiskunnan. Kissanruokaakaan ei kohta saa kaupasta. Se mitä Antifa ei tuhoa, BLM tuhoaa. Suomessa somalinainen kertoo tuhoavansa rakennukset, koska se on hänen oikeutensa sorrettuna. Rikolliset runopojat ovat itkettyjä sankareita ja yhteiskuntaa tukevat poliisit kaikkialla natsisikoja. Suvaitsevaisto on suvaitsemattominta, mitä maa päällään kantaa ja vihapuhe raikaa heidän suustaan yhtä nopeasti ja tehokkaasti, kuin ammutuimmilla räbäyttäjillä kuoleman jälkeen julkaistavilla menestyslevyillä.
Kissanruoan hinnat nousevat hurjaa tahtia, tuloerot kasvavat ja hoomaneita laitetaan 9 euron päiväkorvauksella, "mukamas palkalla", töihin ja niillä tuloilla edes Shebaa ei saa hankittua ja hylättyjen kissojen määrä vain kasvaa.

Kim Yo-jong on vallassa, puhe muuttuu tiukemmaksi ja uhittelevammaksi ja ydinaseet kohta laulavat ympäri maailmaa Etelä-Korean, Japanin, USA:ta tukevien valtioiden ja jopa USA:n suuntaan, mikäli vain Yo-Yo-Jongin ohjukset sinne asti kantavat. USA nukettaa P-K:n kraateriksi ja laskeuma vie puoli aasiaa ja itäisen Venäjän. Alkaa viimeinen kansainvaellus kohti Eurooppaa ja Länsi-Venäjää, kissat ja muut kotieläimet syödään ruoaksi ja maailma sellaisenaan kuin me sen tunnemme, loppuu.
Halaa minua ihminen, kun vielä voit.
"

[ 1 viestiä | ]