Rekisteröitynyt 03.06.2020 14:46:11
Nähty 6 päivää sitten
Sukupuoli Muu
Viestejä 9 338
Tageja annettu 673
Vierailuja 23 531
Medioita 341
Medioiden näyttökerrat 283 654
Plussia 6 964
Saavutuksia 28
+3      

Rakas päiväkirja.
Kaveri kävi poikkee ja toi mulle myöhästyneeks synttärilahjaks tornin denssiä, sätii vitusti.
Huomenna olis taas taikakokoontuminen johon aattelin viedä kermamunkkeja peliporukalle, mut se vaa harmittaa että joudun viemää sen emännälle jonku maidottoman pullan tai se saa paskahalvauksen ja sellanen pullahan on kermamunkin rinnalla täysin mitätön, vähä ku vertais bemaria ja 900 turbo saabbia.
Tein myös taas tota kimchiä ja lupasin kaverille purkin kun se tänää ihmetteli mitä toi on kun ne oli tossa pöydällä, vaikka jo melkein tiän ettei pidä mut kaikkee pitää maistaa vaikka ei tykkäiskää.
Tuhlasin myös veronpalautuksia uusii kortteihin ja tein dwarf teemaisen pakan. Ei, en ole vieläkää aikuistunut.
Kävin myös saunassa ja join kaljaa vaikka tää ilta piti pyhittää tolkienin keskeneräisten tarujen lukemiselle, mut kai tota joutaa olla selvänä sit ku loppuu rahat SWIIIIKK!!
Sieg heil ja neekerit vittuun suomesta.
[ 1 viestiä | ]