SS market SS market
Suuri pieni Sanna ❤ Suuri pieni Sanna ❤
Neekeri neekeri neekeri neekeri ja moka Neekeri neekeri neekeri neekeri ja moka
Insinöörit ja lääkärit hakevat turvapaikkaa Insinöörit ja lääkärit hakevat turvapaikkaa
Hyllymbvyör Hyllymbvyör
Kyllä on nätti Lugeri. Vasuri tuu hilluu mun tontille Kyllä on nätti Lugeri. Vasuri tuu hilluu mun tontille
Tosi rakkautta <3 Tosi rakkautta <3
päivähoito suosii lapsettomia päivähoito suosii lapsettomia
Ruoka avun saalis 2 Ruoka avun saalis 2
B.A.T.M.A.N pelastaa B.A.T.M.A.N pelastaa
Fingerpori: punavihreä Fingerpori: punavihreä
Lisää turvallista tilaa :) Lisää turvallista tilaa :)
Takki kääntyi.. Takki kääntyi..
tissit tissit
Little piggy Little piggy
Demarit Demarit
Niin hyvää AUUU Niin hyvää AUUU
Ebrahim Ebrahim
Kolmannessa persoonassa itsestään puhuva 🤣 Kolmannessa persoonassa itsestään puhuva 🤣
Vaikka sitä ei saa sanoa, sä tuut silti aina olemaan neekeri Vaikka sitä ei saa sanoa, sä tuut silti aina olemaan neekeri
ihana nainen ihana nainen
Odenssit ylähuulee Odenssit ylähuulee
wahva ja behmeä olud wahva ja behmeä olud
Sähgöaudon aggu Sähgöaudon aggu
 734 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 28.06.2018 16:35:37
[ + 1 - | ]

Skippas käsipäivät

[14168] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [600x600] [] []
tiedosto.jpg

lihakset

(7)  · 

reidet

 · 

reisi

 · 

jalka

(65)
20.10.2021 05:06:50
#509294 [+-] Piilota Suosittele

Ja siitä.

Ympärysmitta 50cm. Viisikymmentä-vitun-senttimetriä.

Kuvitteleeko joku teistä oikeasti mahtavansa minulle esim. mitään oikeassa katutilanteessa? Kuvitteletteko kenties uskaltavanne avata suutanne, saati edes katsoa muualle kuin omiin kengänkärkiinne, kun minä nappaan naistanne perseestä kiinni baarissa ja vetäisen tuplaposen takaa? Niinpä niin. Siinähän sitten istutte kynäniskat hiljaa loosissanne alahuuli väpättäen ja imette kiukkuanne. Minä sen sijaan teen mitä haluan, sen varmistavat nämä olkavarteni, joilla liikuttelen helposti 45kg painoja scott-hauiskäännössä. Minulla on niiden ansiosta valta ja voima jota te ette ikinä tule saavuttamaan.

Nonniin, nyt tiedätte paikkanne, pikku rotat :) Oli pakko vähän käydä kertomassa miten asiat tuolla oikeassa elämässä menee, kun täällä netissä moni luulee olevansa niin kovaa poikaa ja trollaa estoitta kaikesta maan ja taivaan väliltä. Jos minuun joskus baarissa törmäät, niin parempi pysyä poika lestissäs, vaikka vähän naistas päättäisin kokeilla sulta lupaa kysymättä. Mut huoli pois, se kyl varmasti tykkäis kun saisi kerrankin oikeaa urosta ;)

Vituttaako? Ei se mitäään. Minä nautin elämästäni.

[ 5 viestiä | ]