Tosi rakkautta <3 Tosi rakkautta <3
Running in the 90s [1 hour] Running in the 90s [1 hour]
Joe ostelee crackiä pojalleen ja Kamala huoraa Joe ostelee crackiä pojalleen ja Kamala huoraa
yhdessä ihanampi yhdessä ihanampi
Outoja kuvasia maailmasta Outoja kuvasia maailmasta
Persuja kaikkialla. Persuja kaikkialla.
Tynkkynen haluaa penistä Tynkkynen haluaa penistä
Catto Catto
Air Support! Air Support!
Kelekka pornoo Kelekka pornoo
Niin hyvää AUUU Niin hyvää AUUU
Fack off!! Fack off!!
Tappelu Tappelu
juoppo maalari juoppo maalari
Kaiki Kiinalaiset ovat rasisteja. Kaiki Kiinalaiset ovat rasisteja.
Albiinoneekeri Albiinoneekeri
【デレステ】ミラーボール・ラブ bgm event ver. (Mirror Ball Love) 【デレステ】ミラーボール・ラブ bgm event ver. (Mirror Ball Love)
Siivooja hoitaa >:3 Siivooja hoitaa >:3
Marin etötöissä. Marin etötöissä.
Takki kääntyi.. Takki kääntyi..
Työstäkieltäytyjäliitto Työstäkieltäytyjäliitto
hieman ruvella hieman ruvella
Kettu Kettu
vittu vittu
 580 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.33 MB, 1 tiedosto, 14.05.2018 16:35:02
[ + 2 | ]

Dappelu :3

[11914] [received_369432193567031.mp4] [4.33 MB] [352x288] [] []

14.05.2018 18:13:07
#56580 [+-] Piilota Suosittele

Onneksi en enää ole reiluun 15vuoteen asunut tommosen paskasakin naapurissa. Hämeenlinnan jukola (lempinimi kosovo) sahratie 3-5, 12-16h känni ääliöiden, sekakäyttäjien ja nistien huutoa ja mölyä joka päivä. Oli turvaton ja samaan aikaan turvallinen lähiö kun poliisit ajo lähiössä koko ajan rinkiä ja välillä lähes päivittäin kävivät haku tai ojennus keikalla naapurustossa.

15.05.2018 02:03:08
#56688 [+-] Piilota Suosittele

"Kyllä yks mies pihalle lähtee... Vaikka pienemmästäkin torpasta" Hienoja viisauksia. Yritti kuitenkin kun joskus kuullu muttei ymmärtäny miten sananlaskut toimii.

12.06.2020 03:34:30
#353443 [+-] Piilota Suosittele

Nii'in. Näin se lähtee homojutuista kiinnostuneilla perseen rassaajilla, mutta sitten tuleeki yht'äkkiä mieleen että ei se nyrkki kuulukkaan perseeseen vaan toisen leukaperään. Sitten ollaankin Ilta-Lehdyköiden kakkosuutisena, että känniset homppelit piti vähän esileikkiä, mutta eivät päässeet yhteisymmärrykseen siitä, että kumpi fistaa kumpaa. Sitten tuli raatoja ja viiden vuoden loma valtion kustantamana. Tuommoset ku näkee menevän johonki erämaakämppään niin ei muuta ku pölli oven eteen ja tuikkaa tuleen. Säästyy kaikkien aikaa ja vaivaa.

[ 8 viestiä | ]