Onneksi en enää ole reiluun 15vuoteen asunut tommosen paskasakin naapurissa. Hämeenlinnan jukola (lempinimi kosovo) sahratie 3-5, 12-16h känni ääliöiden, sekakäyttäjien ja nistien huutoa ja mölyä joka päivä. Oli turvaton ja samaan aikaan turvallinen lähiö kun poliisit ajo lähiössä koko ajan rinkiä ja välillä lähes päivittäin kävivät haku tai ojennus keikalla naapurustossa.
"Kyllä yks mies pihalle lähtee... Vaikka pienemmästäkin torpasta" Hienoja viisauksia. Yritti kuitenkin kun joskus kuullu muttei ymmärtäny miten sananlaskut toimii.
Nii'in. Näin se lähtee homojutuista kiinnostuneilla perseen rassaajilla, mutta sitten tuleeki yht'äkkiä mieleen että ei se nyrkki kuulukkaan perseeseen vaan toisen leukaperään. Sitten ollaankin Ilta-Lehdyköiden kakkosuutisena, että känniset homppelit piti vähän esileikkiä, mutta eivät päässeet yhteisymmärrykseen siitä, että kumpi fistaa kumpaa. Sitten tuli raatoja ja viiden vuoden loma valtion kustantamana. Tuommoset ku näkee menevän johonki erämaakämppään niin ei muuta ku pölli oven eteen ja tuikkaa tuleen. Säästyy kaikkien aikaa ja vaivaa.
[
8 viestiä
|
]
⭰
Huoria turpaan
animejäbä voitti
niggeröintiä
Ööö mitä mun pitäs tehdä? T kissi
Ihana nainen
Raaka taistelu
Huoh...
nigga moment
Venäläiset häät
peace was never an option
nyt ei ruveta tappelemaan
ninja
Neekeriä turpaa
Loppu se kiusaaminen
Nähdään kuudelta parkkipaikalla
joulun värinää :3
Wolt neekeri vs rakennusmies
muumipapan perjantai
Sitä saa mitä tilaa
Tappeluita
"Bitch you wanna play, I'll play bitch, come here bitch I'm