Hyvä ilma kävellä saatana Hyvä ilma kävellä saatana
Honest Abe Honest Abe
Ihana nainen Ihana nainen
Kova kisu Kova kisu
Ite ootte kusipäitä Ite ootte kusipäitä
Hupsista Hupsista
Les mine dat bitch ass land Les mine dat bitch ass land
Ashkenazi Ashkenazi
Kumpaa panisit? Ja minkä kyydissä? Kumpaa panisit? Ja minkä kyydissä?
Apucop Apucop
What's your name What's your name
Send dudes! Send dudes!
Sponsored by Riku Rikas Sponsored by Riku Rikas
sheikkaa bum sheikkaa bum
vihreiden loppuunmyynti vihreiden loppuunmyynti
Käyn tässä vähän itsekkin sähköpyöräilemässä Käyn tässä vähän itsekkin sähköpyöräilemässä
Kisunani nani, nani!?! Kisunani nani, nani!?!
Ihana nainen Ihana nainen
Soturit haarniskoissaan Soturit haarniskoissaan
Emmää mikkää rasismi ole saatana Emmää mikkää rasismi ole saatana
Kylille lähdössä Kylille lähdössä
kuppilat kiertoradalle kuppilat kiertoradalle
Ihana nainen Ihana nainen
Kuistiapina Kuistiapina
 600 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.33 MB, 1 tiedosto, 14.05.2018 16:35:02
[ + 2 | ]

Dappelu :3

[11914] [received_369432193567031.mp4] [4.33 MB] [352x288] [] []

14.05.2018 18:13:07
#56580 [+-] Piilota Suosittele

Onneksi en enää ole reiluun 15vuoteen asunut tommosen paskasakin naapurissa. Hämeenlinnan jukola (lempinimi kosovo) sahratie 3-5, 12-16h känni ääliöiden, sekakäyttäjien ja nistien huutoa ja mölyä joka päivä. Oli turvaton ja samaan aikaan turvallinen lähiö kun poliisit ajo lähiössä koko ajan rinkiä ja välillä lähes päivittäin kävivät haku tai ojennus keikalla naapurustossa.

15.05.2018 02:03:08
#56688 [+-] Piilota Suosittele

"Kyllä yks mies pihalle lähtee... Vaikka pienemmästäkin torpasta" Hienoja viisauksia. Yritti kuitenkin kun joskus kuullu muttei ymmärtäny miten sananlaskut toimii.

12.06.2020 03:34:30
#353443 [+-] Piilota Suosittele

Nii'in. Näin se lähtee homojutuista kiinnostuneilla perseen rassaajilla, mutta sitten tuleeki yht'äkkiä mieleen että ei se nyrkki kuulukkaan perseeseen vaan toisen leukaperään. Sitten ollaankin Ilta-Lehdyköiden kakkosuutisena, että känniset homppelit piti vähän esileikkiä, mutta eivät päässeet yhteisymmärrykseen siitä, että kumpi fistaa kumpaa. Sitten tuli raatoja ja viiden vuoden loma valtion kustantamana. Tuommoset ku näkee menevän johonki erämaakämppään niin ei muuta ku pölli oven eteen ja tuikkaa tuleen. Säästyy kaikkien aikaa ja vaivaa.

[ 8 viestiä | ]