Kivestä otsaan Kivestä otsaan
Korttiresepti Korttiresepti
Sanokaa "mau!" Sanokaa "mau!"
Ron Ron
Hönö rikastunu Hönö rikastunu
Ei vituta ei Ei vituta ei
Nuudelien erektio Nuudelien erektio
Mahtava päivä! Mahtava päivä!
Kim Kim
Kaikkea se olut tekee ihmisille Kaikkea se olut tekee ihmisille
Huuuuuoooomenta! :3 Huuuuuoooomenta! :3
Sk8ttari Sk8ttari
Darkness Darkness
Hymyili kameralle Hymyili kameralle
Paluu 197 vrk:n avaruusreissulta Paluu 197 vrk:n avaruusreissulta
hyvää uuttavuotta ja aamua hyvää uuttavuotta ja aamua
suomenluontoonkaunis suomenluontoonkaunis
maaplaneetta oikeissa mittasuhteissa maaplaneetta oikeissa mittasuhteissa
Hylje asento Hylje asento
Jean-Claude Juntti Jean-Claude Juntti
totuus totuus
Tipping intensifies Tipping intensifies
Juhlat Juhlat
Jesse, tuo silokkeja vetävä liiman imppaaja hippi Jesse, tuo silokkeja vetävä liiman imppaaja hippi
 421 näyttökertaa, 19 viestiä, 7.37 MB, 1 tiedosto, 19.06.2026 07:21:07
[ + 3 | ]

Rillausta

[88847] [tiedosto.mp4] [7.37 MB] [460x816] [37.40s] [] []

pihvi

(74)

liha

(80)

grillaus

(17)
19.06.2026 10:38:28
#758539 [+4] Piilota Suosittele

Olis komeeta mennä tollasella grillaileen mannerheimintielle sillon kun ne ilmastoahdistuneet telttailee siellä.
Soittaa ämyreistä goatmoonia ja antaa lihan ja palaneen rasvan tuoksun levitä jokaisen ekohysteerikon sieraimiin.

20.06.2026 02:01:05
#758693 [+-] Piilota Suosittele

>>758620
Ei mitenkään ja siksihän se on niin hauskaa. Vegaani-ituhipille tulee kuitenkin kauhea masennus, stressi, ahdistus, painonnousu, unettomuus jne jne jos ne vaan näkeekään kenenkään syövän lihaa. Ituhipit uskoo ihan oikeesti, että lehmien röyhtäily ja piereskely on ilmastolle vaarallista. Joten ne haluaa hävittää lehmät. No siinä sitten ku tosiaan hävittää sitä lehmää niin taas ne perkeleet märisee menemään, että ei saa syödä lihaa, ei saa syödä lihaa!

Meinaako ne vitun veivikaulat, että päästetään kaikki naudat, siat, kanat, juutalaiset ja sen semmoset vapaiksi niin mitenköhän niiden käy tuolla omillaan? Ne piru perkeleet syö tietenkin kaiken mikä kohdalle sattuu. Siinä menee viljelykset hetkessä kun näläkäset pari, kolome milijoonaa elläintä yks kaks joutuukin hakeen safkan luonnosta. Eikä vilijelykset riitä. Aattele ny sitäki näkyä ku joku semmonen 20 kilonen vegaanihippi istuu maassa hourien kun näkee semmosen 200 kilosen karjun tulevan kohti. "Olet vapaaa olet vapaaaa gumbaajaa AAAAAHH SAATANAA MITÄ VITTUA?!?!?", nääs tässä vaiheessa se possu kattoo, että kyllä tuosta vielä jonkulaisen välipalan saa ja rupiaa repimään piipertäjäperkeleen vattanahkaa auki. Repien, raastaen, suorastaan Saatanaa palvoen syö sen suolet ja tillottaa sitä hipin vittua naamaan. Ja hipin viimeinen ajatus ennen kuolemaa on "minä, ihmisenä, ansaitsin tämän".

20.06.2026 17:25:26 | 17:25:49
#758786 [+1] Piilota Suosittele

>>758620
Siten että ne on kasvissyöjiä, koska eläinteollisuus on murha ja lehmät pieree otsooniin reikiä ja mitä näitä nyt on.
En tiä miks ees vastasin näin vitun tyhmään kysymykseen.

21.06.2026 22:07:34
#758951 [+-] Piilota Suosittele

>>758920
Homolihaa. Semmosta tiukkaa pojupimppiä luvassa. Kun kärki ei menekään sulahtamalla suoleen niin siinä tarvitaan liukkaria ja mehän kaikki tiedetään, että veri on paras liukkari. Siinä olevat pienen pienet rautapartikkelit aiheuttaa kivasti kitkaa, vaikka muuten onkin liukkaria, niin voi tuntea kuinka munista lentää kipinöitä. Eiks ookkin romanttista?

[ 19 viestiä | ]